bugün

zamanımızda her köşe başında bir tane bulunan çiğköfte firmalarının ürettikleri çiğköftelerden hangisinin daha lezzetli olduğunu bize yazar oylamasıyla sunan ankettir.

http://anket.uludagsozluk.com/s/4034/

not: bu ankete göre yazarların damak zevkine hitap eden markadan franchising alarak kendi işletmemi kuracağım.
battalbey olmadan eksik olacak anket. evet.
Şüphesiz çiğ kofteci saittir. Bağımlılık yapar, aman ha.
markasız çiğ köfte (bkz: pazar köftesi)
Çiğköfte dünyası tapılasıdır.
bence en iyi çiğ köfte yapabiliyorsanız kendiniz yaptığınızdır adıyamnlıyı çok met ediyorlar oturduğum semte geldi dükkan açtı adam ver bakalım bir tane dedim limon sıkmadan dipnot :limon tadını almanızı engeller. adam bir tane yaptı marula sardı verdi nitekim ne biçim şeydir o macun gibi adamın damağına yapışıyor yutulmuyor dedim ki kusura bakma güzel değil cebimden bir tl çıkarıp verdim olmaz gerekmez dedi ama arkamdan hem yedi hem de beğenmedi diyemez derse de kendi denyoluğudur para verip yediğim yiyeceğin güzel olup olmaması kararını ben daha rahat verebilirim. bedava olmasından etkilenirim anlamı çıkmasın bu söylediklerimden.
gazi çiğköftenin olmaması hayal kırıklığı yaratmıştır elbette.
adıyamanlı ahmet usta hepinizin am.koyacak olum .
Kızıltoprakta var bir tane en kralı o.
yazarların gönlünde taht kuran bulgurdan yapılan ve ab standartlarında olan çiğköfte markasıdır.
battalbey ve ömer usta candır.
meşhur adıyamanlı çiğ köftecisi.
ömer usta.
sanırım lavaşından kaynaklı.
battalbey.
m.z. ege
bimciyiz napalım.
pan çiğköfte.
ömer usta ve tatlıses.

ömer ustanın sunumu ve ekstraları çok iyi. tatlıses'in çiğ köftesi başarılı fakat sunum kötü.
Komagene.
(bkz: cokacayipsey ustadan yemek tarifleri)
mahalleden veysi abi. adam çılgın çiğköfte yapıyor. evet.
Battalzade.
apikoğlu.
(bkz: battalbey) niğdede yok mehmet ustaya talim ediyoruz lan.
kesinlikle ankara'da izmir caddesi tarafındaki antepli apikoğlu.
Bim'in ÇiĞkÖftesi gÜzeldi valla dostum.