bugün

çeşitli eşyalar ya da varliklardir.
15 sene önce aldigim 4 + 1 sistemi atamiyorum. aciyorum seviyorum mu ne.
siyah ince parlak külotlu çorap.
sigara!
yeşil duvar.
Domestos.
Şarkılar.. sözlük ayırt edemiyorum birini birinden her sarkinin mutlaka anisi vardır iyi kotu farketmeden. He bir de yatagim en mutlu huzurlu rahat hissettigim yer olusu bunun nedeni.
iPod'um.
nargile var ilk sevgilimden kalma bir defa onunla içip saklamayi planliyodum icemeden bıraktı beni ayrıldı artık sevmediğini soyledi o an yıkıldım nargileyi kirmak istedim kiyamadim bundan sonrada kiyacagimi sanmam hayat boyu saklarim birde o nargile camının içinde bir kolye var ki ne zaman elime alsam gözlerim dolar onu ilk optugumde kolyesini çıkarıp vermişti bana hey be zaman geciyo.
Futbol manager,nargile, Deniz şortum,lap topum, kitaplarım.
Uzuvlarım.
Mesela elimi bir yere çarptığımda acısı geçsin diye öpüyorum.
yastık.
Telefonum.
saksıda yetiştirmeye çalıştığım çileklerimdi. kimseye yedirmezdim, çocuğum gibiydiler. taa ki zalım lodos çileklerimi benden koparana kadar.
laptopum.
Dayımdan kalma Teksas Tommiks Tex Zagor ciltleri.
Duvara kafasini dayayip huzur buldugunu ve desarj oldugunu hissederek 45 dk kadar oyle kalabilen bir bunye olarak, duvar. Belki de dusuncelerimi emdigini dusunuyorumdur.
Kulaklık. Müzik çalmasa da kulağımda durur. Kullanmayacağım zaman da ucunu çıkarıp komple boynuma asarım.
(bkz: mature) kadınlar,(evli olmama şartı ile)
Gri bulutlar.
yorganım. *
robert sheehan.
Pişirdiğim her yemek.
saç okşanması.
Kıyafetlerim, kitaplarim, tüm kişisel eşyalarim. Yazdığım şiirler. Bana ait olan herşeyle aramda duygusal bağ var.

Bir de çaydanlık. Böyle minik tombik bişey. Çok seviyorun.
bir takım sex oyuncakları. sonuçta kadınların çoğu, sex için bişiler hissetmem gerekiyor diyor.