bugün

Beyaz tenli, 1.80 boy başka ne istiyim.
1.50 - 1.60 arası boy.
Nasip neyse o çıkar kaşıkta...
1 lira farkla büyük seçim yapabiliyor muyuz?
(bkz: beni evlendirin bu hayatta tek bitirin)
Tarifi şu şekilde
https://m.youtube.com/watch?v=bE6mhjlkjnw
güzel türkçe konuşacak. bunu geçerse sıradaki şartı söyleriz.
(bkz: merhamet) (bkz: ilgi) (bkz: zeka) (bkz: işve) (bkz: cilve) (bkz: kültür) (bkz: tatlılık) (bkz: kendine güven) (bkz: tutku) (bkz: istiklal marşı ve kapanış)
Tarifi yoktur.Gönül bu nereye konacağı belli olmaz.Güven,dürüstlük ve samimiyet önemli bence.
Esmer, kıvırcık, 1.57-1.65 m boy aralığına ve 40-50 kg kütle aralığına sahip, güzel gülen(ota boka anirarak kahkaha atmayan, yerine göre kikirdeyen, yerine göre şuh kahkaha atabilen, yerine göre sıcacık gülümseyebilen), güzel sacmalayabilen bir kız... Hep dış görünüş dedik e peki karakter? Onu boşverdim. Artık ne kimsede var, ne de kimse onun arayışında. Varsın karaktersiz olsun.
Esmer, 165 boylarinda tercihen dersim(tunceli) esrafindan.
kezo olmasın da ne olursa olsun.fiziksel özellikler o kadar önemli değil. ha birde kalbi güzel olsun. gösteriş budalası olmasın. kitap okumayı sevsin. zeki olsun.
3 yumurta, 1 su bardağı şekeasdfghjkl.
iri kalça ve mene.
umarım aklımdaki kız tipinin dışında biri olur.
o kadar aşık olunabilecek bir kadın.
Ne istediğini bilen, dengesiz tavırlar sergilemeyen, güven ve sadakat duyguları gelişmiş, kendi ayakları üzerinde durabilen, bakımlı ve giyinmesini iyi bilen,merhamet ve vicdan sahibi, aile kavramının bilincinde olup, bu olgunun değerini bilmesi çok önemli.
Bunlar dışında birlikteliğin ihtiyaçtan dolayı değil, sevgi yolundan geçtiğini bilmesi gerekir.
Güzelce ve hafif ciddi donuk bir surat mavi gözlü olursa da dadindan yenmez.
Güzellik aramıyorum lakin şık olması lazım.
Genel olarak manyak olmaları ortak özellikleri galiba .