Grinin elli tonu şeysi.
don kişot. çünkü bende var.
ahan da bu ;

görsel
kahraman tazeoğlu ve ahmet batman denilen iki yazarımsının kitapları.
(bkz: stratejik derinlik)
(bkz: nutuk)
Atsız denen adamın herhangi bir kitabı.
Orhan pamuk ve Aziz Nesin'in kitaplarının baş sırada olduğu listedir.
kama sutra.
sabah uykum soğuk kahve eroinle dans gibi 15-18 yaş kızlarına hitap eden kitaplar.
kişisel gelişim kitapları.
Çince kitaplar. Çince bilmiyorum.
pala iskender.
ipek ongun. Ergenim haklarîm var sorunlarım diyen kişilere hitap ediyor çünkü.
ne olduğu belirsiz yabancı yazarlar ve çevirmenlerin boktan cümleleriyle dolu olan kitaplar.
incil, tevrat, zebur.
Saçma ilahi kitaplar hepsini okuduktan sonra neyin kafasında yazıldığını bir türlü anlayamadım.
Orhan pamuk.
kişisel gelişim kitapları. anlamadığım millet bunu nasıl alıp okuyor. kardeşim sizi sizden başka kimse düzeltemez. böyle kitapları alıp okuyan insanlarsa egosunu tatmin etme amacı güden insanlardır açık ve net. bir de aşk kitapları var tabi onlara da elimi sürmem.
kutal kitaplardır. ayrıca bilmem neyin efendisi, bilmem neyin şifreleri adına benzer kitaplar da vardır, onları da okumam.
parapsikoloji ve kişisel gelişim kitaplarını almam, zor da kalmadıkça korsan kitap almam.
orhan pamuk ve elif şafak kitapları. orhan pamuğunkileri bedava verseler de almam.
elif şafağınkileri de korsan olarak almışlığım vardır. onu da bedavaya getiririm elimden geldiği ölçüde.
inci sözlük; insanlığa lanet asla almam 11,5 liram cebime kalır
kişisel gelişim ve kuantum düşünce zırvalığıni işleyen tüm kitaplar. he canım pozitif düşün dünya senin olsun, var mı lan böyle bir düzen.
elif şafak'ın tüm eserleri.