bugün

Bir arkadasin evine geldim onceden evde misin diye sordum gel bekliyorum dedi. Suan misafirleri var amk neden misafir var demedin diyorum ozledim seni diyor. Yok yani neyimi ozledin surekli beraberiz zaten. Ne konuscam tanimadigim insanlarla hic sevmem tanimadigim ne oldugunu bilmedigim insanlarla muhatap olmayi. Boyle tiplerle ne muhatap olucam bu ne kadar anlamsiz sacma bir is.
kürtler ile hala niye aynı ülkede yaşadığımız. niye koparıp atamıyoruz bu keneyi?
görsel
insanların paraya olan düşkünlüğüne anlam veremiyorum. Tamam hayatta parasız birşey olmuyor ben de biliyorum ama eline geçen fırsatları kaçırıyorsun ve farkında bile olmuyorsun. Para yüzünden hayatınızı yaşama fırsatını kaçırıyorsunuz, bugünü bugün yaşayın, sonra çok pişman olursunuz.
neden dertlenince yıldız Tilbe'ye sarıyorum?
%49!

bir güruh var ortada, sikildikçe coşuyor.

(bkz: fakir fukara cahil cühela ölsün)
uludağ sözlük moderasyonudur.
Vizelerde ortalama 150 sayfadan sorumlu olmak ne demekdir ?
Zamanın görecesi.
görsel böyle sevimli erkeklerin bizim coğrafyada bulunmaması ..

hayır yani, yaratıyorsun bari yakınlara bir yerlere koy da ulaşa bilelim *
duygularım. var mı yok mu bilmiyorum. onlar var ise davranışlarımda yoklar.
yahu ben neden ankara özlemiyle yanıp tutuşuyorum? Gitmeden önce başladı bu. Niye böyle diye bi bahane bulup gittim. Herkes "sen sevmezsin" dediydi ama gayet sevdim. istanbul'dan daha bile sakin. Daha düz. Ne olacağı belli az çok. Bence insanları da güzeldir. Bir kayfecin olur, alırsın kitabını okursun. işine gider gelirsin. Bence çok güzel. Ama niye böyle içime doğarak başladı bu sevgi, hiç anlamıyorum.
(bkz: kendi şirketinde staj yapmak)
(bkz: insanlar)
kulağını ve burnunu karıştırdıktan sonra çıkan esere bakmak. her seferinde farklı ne çıkmasını bekliyon amk.
ayak, çorap fetişizmi.

ya manyadınız mı siz?
Gerek olmadığı halde yalan söylenmesi.
iki lafından biri diğerine çeliştiği halde bir şey bildiğini sanan ve bu laflarının savunduğu şeyi ve kendisini(özellikle kendisini) yücelttiğini sanan insanlar.
Kendim.
Neye anlam veriyorki sanki.
babamın ben ölünce bu eve sen bakacaksın demesi. ben niye bakıyorum aq.
başlığı okudum, kendim diye bağırıp başlığa girdim ve hemen alttaki arkadaşı görüp oh çekip bastım artıyı. yalnız değilim.
edit: bunu yazana kadar araya başka entryler girmiş ama olsun.
cevap kendim.
tivitırda milletin sürekli birilerini dürtmesi, cevap yazması, bıkmadan usanmadan kendi reklamını yapması, belli bi takipçiye gelene kadar ezik ezik ona buna yamanması, 75 bin kişiyi takip etmesi, aklında sürekli biyerlere bişeyler yazmak olması, fenomen denilen (bu bahsettiğim anlamsızlıklar arasında, piyasa ortamında var olmuş, yani bomboş) tiplerden bi yıldız alınca sevinmesi.. Başka herhangi bir şeyle uğraşmak yerine vazgeçmeden bununla uğraşılmasını hiç anlamyorum.
Hasta yakınları bu kadar zemzem suyunu nerden buluyor da olduk olmadık zamanda gelip ağzında tüp olan hastaya zemzem suyu içirme konusunda ısrar ediyorlar?
insanlar karşısındakini bilerek kırmayı nasıl beceriyorlar? abi ben birini kırsam sen de beni kır, lütfen kır hissettiklerini hissetmek istiyorum diye yalvarırım. adamlardaki lükse bakar mısın.
güncel Önemli Başlıklar