bugün

Antalya üniversitesi Alanya turizm işletmeciliği.
hogwarts cadı ve büyücülük MYO.
Odtü - elektrik elektronik müh. * *
anadolu üniversitesi aöf tarih. (3. üniversite)
bırakın çocuklar başarılarının tadını çıkarsın. büyükler olarak bize düşen onları bilgilendirmek.
adnan menderes univ. veteriner fakultesi.
marmara üniversitesi. hadi hayırlı olsun.
ege üniversitesi türk dili ve edebiyatı. attan inip eşeğe bindim sanırsam, ama memnunum.
uludağ üniversitesi- maliye.
yıldız teknik üniversitesi- endüstri mühendisliği.
ege üniversitesi reklamcılık.
ege üniversitesi radyo televizyon ve sinema. her türlü bilgiye açığım sevgili sözlük halkı.
türkiyenin işte ne derece iğrenç bir ülke olduğunu gösteren başlık,yeterki insanların elinde birbirlerine gösteriş yapacak bişey olsun,yok şunu kazandım yok bunu kazandım demeleri,ve bu insanların hiçbiri daha 24 yaşını geçmemiş,orta yaşlara geldiklerinde ise hayatlarının boşa geçtiklerini anladıkları anda pişmanlık duygusu yüzlerine vuracaktır,çünkü adam olmuşlardır fakat insanlıklarını kaybetmişlerdir çoktan...

edit:ben 2 üni. bitirdim,yani demeyin "mal kazanamamış kazananlara laf atıyor falan" sadece kişiliğinizi yansıtıyorsunuz gençler,burada kazanamayan arkadaşlarda var,herkesin önünde yalancı mutluluk haykırışları yapmanıza gerek yok...
Copenhagen universitet - avukatlik - Danimarka.
kadir has üniversitesi - siyaset bilimi ve kamu yönetimi.
kocaeli universitesi- ingilizce ogretmenligi.

simdilik mutluyum sozluk. o kadar mutluyum ki annem uyusturucu bagimlilari gibi davrandigimi soyleyip duruyor. umarim pisman olmam, umarim bu entrymi editlemek durumunda kalmam.

edit: keşkelerin bir anlamı yok. uzun uzadıya anlatmanın da. sadece gelmeyin diyebiliyorum size. bu şehirden uzak durun.
istanbul Üniversitesi-Hukuk.
eskişehir anadolu üniversitesi - işletme.
oxford - siyasi bilimler. * *
insanların sözlük ailesi içinde aynı yeri tutturmuşsa görüşmeleri için açılan başlığı anlayamayıpta gösteriş yapıldığını düşünen küçük düşünceli yazarları tanımamıza vesile olmuş başlık.
(bkz: istanbulu kazanan üniversitelilere tavsiyeler/#16598763)

muhakkak okuyun gençler.
kocaeli üniversitesi -radyo sinema televizyon.
hacettepe üniversitesi psikoloji bölümü.
odtü tıp *
Izmir üniversitesi hukuk fakültesi
güncel Önemli Başlıklar