bugün

yazarları şu an tam bu an yani şimdi mutlu eden şeylerdir. beni mutlu eden şeyse ki yaz bahar geliyor bi de kola sigara var.
öğlene kadar uyuyabileceğimi bilmenin verdiği mutluluk
ipekgorgun.hem de her gece bu saatlerde. sakin olun sevişmiyoruz hatta muhattap bile değiliz ama bu hallerini gördükçe insan kendisine şükrediyor. ben ki kendimi amaçsız faydasız gereksiz olarak düşünürdüm ama onun gibi insanların yanında pırlanta gibi kalıyoruz allaha şükür.
Evime ve yatağıma kavuşmanın verdiği büyük bir mutluluk var içimde.
sarhoşluk.
hoşlandığın kişiden gelen napıyosun mesajı.
yarinin tatil olmasiyla beraber uyuyacagim rahat uykudur. (Cumle sikimsonik oldu).
dinledigim bir sarki.
odaya yayılan yeni yıkanmış çamaşır kokusu.
100lerce şarkı arasından for whom the bell tolls çalmaya başlaması.
uludağ sözlüğe girdikten sonra hissedilen o tanıdık atmosfer.
görsel

Basit şeylerle mutlu olabilen biriyim.

Edit: bazıları mutlu olmamı istemiyor sanırım sözlük.
lerzan mutlu, ben mutlu.

gerisi önemli değil.
Bugünlük derslerimin bitmesi.
Şafaktan bir gün daha eksilmesi.
kan testi sonuçlarını aldım .yaşıma göre bomba gibiyim .b 12 biraz düşük o kadarda olur . şeker ,kolesterol , üre kreatin normal .daha ne olsun .
hıcbısey.
ofise gelen çiçekler. ne düşünceli bir kişi var karşımda çok şükür, hep bunun hayaliyle yaşamıştım. (bkz: kıskananlar çatlasın)
dondurma yemek...
Nüfus cüzdanımdaki resmimi değiştirmek ,şükürler olsun kurtuldum .
tivibu. internet'i bağlatmak için yaklaşık 10 gün uğraştıktan sonra bir de ek olarak tivibu yaptık.müzik kanallarıyla beni an itibariyle mutlu eden tek şey.
öyle sinirlerimi bozan düzenimi alt üst eden varlık başkalarıyla haber gönderip ağzımı aramaya kalktı. bende kalkıp hak ettiği şeyleri üstünü örterek pat pat söyledim tam olarak neyi ne kadar bildiğimi bilmiyor, şuan kıvranıyordur sanırım. doğum sancısından beter bir ruh hali içerisinde olduğuna eminim ve tamam mutlu değilim ama içimi bir huzur kapladı.
Ankara'dan ses geldi tam umudumu kestim öldüm bittim derken bi ışık geldi ve filizlendim. inşallah umudum boşa çıkmaz. çünkü kaybetmekten, hayal kırıklıklarından yoruldum ellerim tutmaz oldu.
(bkz: Hiçbir şey)
Çok sevdiğim ama bir o kadar da uyuz olduğum birini basurunun dışarı pıtlayıp ameliyat olacağını ve ameliyat olabilmesi için de bana muhtaç olduğunu öğrenmek. Biraz paçalarımın etrafında dolansın yalvarsın bakalım.*
işten çıkmama 2 saat kaldı.