bugün

ter ve kokusu. daha ötesi yok.
sakalların batması.
yaz okulu!
+ yarım saat güneşin* altında kalınca yanakların kızarıp kaşınmaya başlaması**
+ akşamları uykumuzu haram eden sivri sinekler
+ leş gibi ter kokusu**
+ milletin tatil fotoğrafları**
güneşin tam böyle alninizdan sizarak beyninizi icten pekmez kivaminda kaynatmasidir.
sevgiliden uzak olmak. sanki kışın çok mu seviyorduk ayrı olmayı tabi ki hayır ama hava güzelken daha bi koyuyor sanki.
terlemek , sürekli terlemek..bir de başkalarının ter kokusuna katlanmak zorunda olmak.
adana'da yaşıyor olmak.

Mümkün mertebe memleketime uğramıyorum yazın,klima bile terleyip, duşa gireyim ben bi abi diyor resmen.
uyuyamamak.
evde klima yoksa sevişmek zorunda kalmak.
çürük karpuz.
sivrisinekler.
tatile çıkan arkadaşların facebooktaki boy boy bikinili fotoğrafları.

ha unutmadan. (bkz: el terlemesi)
-yağlı apış arası sıvısı ve onun kokusu amk.

- koltuk altında kuruyan terin tuz olup sürtünme yapması.

- kuyruk sokumu kemiğinden (göt evleği) aşağı terin ince ince akması...

tamam sustum yazarken kendimden iğrendim ya la.
rutubet.
arabamın üstünü açarak gezmek zorunda kalmam ve fakir zavallı insanlarla göz göze gelmem !
arabada unutulan soguk suyun yarim saat sonra ihlamur sallanabilecek kivama gelmesi.
dövmesi olanların dövmelerini gösterme çabası içine girmesi.
tamam anladık hepiniz marjinalsiniz hepinizin dövmesi var ama bari göğsünüze yaptırdınız diye sokak ortasında çıplak gezmeyin.
mini buzdolabını kumsala götürdüğünde takacak priz bulamamak. o mavi içinde buz olan kutuları taşırken de ıslanmak.
güneşin bunaltması havanın nemlenmesi çok sık terleme. süperligin ve çoğu şeyin tatile girmesi.
toplu taşıma araçlarının leş gibi ter kokması. * *
(bkz: boxerın tanga moduna girmesi) *
her gün denize giren malak gibi yatan insanlar varken eşek gibi çalışmaktır, kışın öyle şeyler olmuyor nedense sanki herkes işinde gücünde gibi geliyor.
gündüz vakti adanada olmak.
bir bütün olarak mevsimin kendisi. illa özele indirgeyeceksek kesinlikle koku. hayrıma deodorant alıp herkese dağıtasım geliyor. yaz mevsiminde buna çok daha dikkat edilmeli diye düşünüyorum. *
kızarmaktır. berbat bir duygudur. domatese dönersiniz.
güncel Önemli Başlıklar