bugün

acun ılıcanın sunduğu var mısın, yok musun gına geldi be kardeşim bişeyi fazla uzattın mı çekilmiyor. *
(bkz: var mısın yok musun)
bir şarkısın sen. yeteneksiz çocukları dinlemekten bıktık ama.
(bkz: desti izdivaç) *
yemekteyiz.
tek türkiye.
(bkz: ben bilmem eşim bilir)
Bazı ülke açlarının dön - dolaş kendilerini kasaba ve şehirlere ve hatta farklı ülkelere (yolluk çıkartarak) vurup hazırladıkları, sofra başında it gibi yedikleri yemek programlarıdır.

Hele bir kadın var ki, sözlükte bir yazarımız : 'Kadın yiye yiye Anadolu'ya ilerliyor' şeklinde bir şeyler yazmıştı hakkında. Kendisine can-ı gönülden katıldım.
Kadın resmen yiyerek ilerliyor yahu, biri o'nu durdursun.
cnn türk haberleri. resmen hükumet tv lan bu. ayrıca şirin peyzan mıdır ne sikimdir o kadın da roj tv de çalışsın.
(bkz: arka sokaklar) yeni bölümleri değil fakat saat 17.00 civarı başlayan tekrar bölümleri.
(bkz: yıl olmuş 2015 Hala tv izleyen insanlar var)
seksenler, sıkmaya başladı sanki.
beyaz show ve tüm yetenek yarışmaları.
programlardan : bu tarz benim, tarihin arka odasi, beyaz sov, ben bilmem esim bilir, yetenek sizsiniz turkiye, utopya, telegol, beyz futbol.
dizilerden: arka sokaklar, ulan istanbul, bu hayat benim, kocamin ailesi, medcezir.
ayrica bilimum kamu spotu da yayindan kalksin.
yayindan kaldirilmayacak programlar dersek, sonuca daha kolay ulasiriz...
tabi ki akp.
kesinlikle kurtlar vadisi. özellikle son birkaç sezonda kalite iyice düştü, artık bitirmeleri gerekiyor.
Acun'un ürünü olan tüm programlar.
tüm acun programları ve kurtlar vadisi bitse fena olmayacak.
hic izlemedim ama kurtlar vadisi yayindan kaldirildigi zaman adak adayacagim o derece doldum.
kurtlar vadisi. arka sokaklar. yetenek sizsizsiniz. o ses türkiye. evlenme programları. müge anlının programı. kıyafet programı var o kaldırılsın. televizyonun içeriğine bak. izlemiyorum zaten.
Yetenek sizsiniz kaldırılsın artık.acayip sıktı.her sene dansçılar , illüzyonistler veya şarkıcılar katılıyo yada freestyle cılar hep aynı şeyler sıktı.
esra erol'un izdivaç programı yayından kaldırılsın artık çünkü çok sıktı.
televizyonun kendisi toptan kaldırılmalı. yalan dolandan başka gösterdiği bir şey yok ne de olsa. (bkz: evdeki gereksiz eşya sorunsalı)
televizyonun kendisi toptan kaldırılmalı. yalan dolandan başka gösterdiği bir şey yok ne de olsa. (bkz: evdeki gereksiz eşya sorunsalı)