bugün

entry'ler (134)

senden iyisini bulduğum an ayrılırım diyen kız

evlenince de daha iyisini bulup başkasıyla evlensin o zaman bu insanın kişiliğini koyar.

senden iyisini bulduğum an ayrılırım diyen kız

herkesin kızıdır. daldan dala konmak isteyen kızdır. bugün sen iyisin yarın başkası öbürgünde diğeri.

escada82

aşık bir yazar.*

her şey bitmiş

sen ne yaparsan yap bitmiştir. çabalaman boşunadır. the end.

fatharel

benim gibi altıncı nesill yazar arkadaşımızdır. tertip hoş geldin başarılar dileriz.

bol makyajlı düğün kızları

bir umut deyip koca arayan kızlardır. makyajın üstüne birde oynadılar mı işte ben burdayım diyen kız profilidir.

bazıları 10 gün askerlik yapar

kimi 10 gün, kimi,21 gün, kimi 5,5 ay, kimide 15 ay bu vatana asker lazım türk askeri baştakilerinin çocukları, tanıdıkları 15 ayda yapsa yatarak askerlik yaparlar kılişeleşmiş bir söz diycem burası türkiye herşey olur burda şaşırmamak lazım.

altıncı nesil yazarların ölmesi

kardeşim sende altıncı nesil yazarsın önce kendini öldür o zaman bir daha yazma burda alla alla abuk subuk başlık açan açana senin gibiler yüzünden çılgı çıktıya bu sözlüğün.

kadınların bir erkekte baktıkları ilk yer

dişleri.

plan yapamamak

bir insan plan yapmadan birşeyler yapıyorsa o kişi pek başarılı olamaz yaptığı işlerde, ayrıca plan yapamıyorsa da o kişinin beceriksiz olduğunu gösterir.

karının msnde başka erkeklerle konuşması

bu evliliğin bitmiş olduğunu gösterir. karının seni aldatmanın bir çeşit yoludur buda allah düşmanıma vermesin ne diyeyim. bu gün msnde yarın tüpçüye, sütçüye.

bir kadına söylenebilecek en ağır söz

ayna'ya hiç baktın mı? sen.

dördüzlere verilebilecek isimler

hale,
lale,
jale,
saime,

bana gelsene kahve içeriz diyen erkeğin niyeti

bu daveti kabul eden kişinin niyeti belli, karşı tarafın da niyetini bildiği halde gidiyorsa onun da bu kahveyi içmek istemsidir. *

üniversiteyi bakire bitirebilen kız

ya çirkindir, kimse bakmamıştır. yada akıllı kızdır.

otobüs yolculuğunu zehir eden şeyler

yanında oturan kişinin senin koltuğunu da sahiplenmesidir.

evlenmek

sevdiğin kişiyle bir hayatı paylaşmak ve ondan güzel çocukların olması bir aile kurmak.

türkçe şarkılarda geçen mükemmel sözler

Sevdan ile düştüm yaban ellere
Dalıp çıktım ateşlere küllere
Giyin de bir çarık
Gel ardım sıra
Dağlara yollara çöllere

Diyardan diyara bir yol
Sor beni yarim yarim
Bul beni yarim yarim
Gör beni yarim yarim
Ah beni beni

Sen kalem ol ben de kağıt
Yaz beni yarim yarim
Çiz beni yarim yarim
Çöz beni yarim yarim
Ah beni beni

Kurban olam kalem tutan ellere
Dertli dertli name çalan tellere
Yanık yanık türkü diyen dillere
Dağlara yollara çöllere

volkan konağın güzel türküsü.

kadının ter kokusu

bahaneler bulup yanından uzaklaşmak. kendine de gelmiyor bu ter kokusu insanın nasıl rahat edebiliyorlar.

en güzel kız isimleri

tuana, hülya.