bugün

önceleri sadece yatak, sonraki yıllarda koltuk ve oturma grubu da üreten firmanın adı... sürekli ve bitmez kampayaları vardır. ev alır gibi 60 ay vadeli koltuk yada salon takımı satın alabilirsiniz...
önceleri yatak grubu ile ön plana çıkan bir markaydı, ama şimdiki iletişim politikası çeşitlenen ürün grubu ile değişmiştir.
eski reklamlarında yataşşşşşş diyerek uykuyu çağrıştırırdı, şimdi ise sahip bizi yataş'a götür diyen salak kanepe, koltuklarla daha farklı bir alana da el attığını görüyoruz.
Yataş Yatak ve Yorgan Sanayi Ticaret Anonim şirketi.
orta kalite-uygun fiyat politikası ile çalışan bir firma.
son reklam kampanyasıyla ve özellikle reklam filmiyle hedef kitleyi can evinden vuracak marka.

(bkz: yataşla eviniz hazır)
temelleri 1976 ya dayanan, iki kuzenin kurduğu fakat son yıllarda ortakların sürekli kavga halinde olduğu kayseri firması.
yakın zaman önce tanıştığıma tanışacağıma beni pişman eden firma. müşteri memnuniyeti sıfır mınakyym. siz bir şey alana ve ödeme yapana kadar peşinizde dört dolanırlar. ne zaman ki ödemenizi yaptınız, işte hikaye o zaman başlar.

yaşanmıştır ve harfini değiştirdiysem namerdim:

- siparişiniz 1 ay içinde size gönderilecek.

bir buçuk ay sonra mağazayı ararsınız:

- pardon bizim bir kanepe vardı?

- kusura bakmayın çok yoğunuz bugünlerde. isminizi söyleyin, ben bilgisayardan bakıp dönerim size( iç ses yoğunsanız bana mı yoğunsunuz mınakyyim. çok yoğunsanız, yoğunluk geçene kadar satış yapmayıverin, ayrıca altı üstü bir kanepe )

o gün size dönülmez.....

sonraki gün , ( nezaketten ödün vermeden kibarca):

- pardon dün de aradım, bakıp dönecektiniz bana, bizim sipariş vardı?

- kusura bakmayın yoğunluktan arayamadık. ( iç ses : skeyim sizin yoğunluğunuzu ) . salı günü uygun mudur size?

- tamam salı olsun ama ben çalışıyorum ve teslimat adresinde oturmadığımdan önceden beni arayıp bilgi verirseniz ona göre o saate orada olurum.

- valla o kadar yoğunuz ki ( iç ses: bir şey demiyorum) size tam saat vermem mümkün değil çünkü o gün bir sürü siparişin dağıtımı ve montajı yapılıyor. yine de akşam 18.00 civarı gelirler büyük ihtimalle.

o gün gelir, iş güç arasında akşam belirtilen saatte adreste olunur. 18.00 olur, 19.00 olur, 20.00 olur hatta 21.00 olur. ne arayan ne soran ne gelen!!!

o saatte mağaza aranır. ana avrat düz gitmedik kalınır. "sizi kovdururum, mahkemeye veririm" li tehditler savrulur, satışçıya ayar üzerine ayar verilir. hala "çok yoğunuz da vırt da zırt da " diye cevap yetiştirmeye çalışan elemana " gelmeyin bugün lanet olsun, yarın tam şu saate orada olmazsanız iade ediyorum " denilir ve bugün için beklemeye konulur.
(bkz: yatış)
(bkz: şşşşş)
ankara'da bir bayisinde satış personeli olarak çalıştığım firma. ürünleri çok pahalı olmasına karşın, kaliteden eser olmayan markadır. o kadar yüklü para bayılıp pişman olmak istemeyen uğramasın bu markaya. hele bir de teslimat süresi konusuna hiç girmeyeyim.
sermaye arttırımı sayesinde ve mali verinin olumlu olması neticesinde yılsonuna kadar % 40 değer kazanması beklenen hisse.
23 ekim 2011 van depremi ardından bölgeye 2 tır dolusu yatak, yorgan, yastık, ve nevresim takımı yollayan yatak ve ev tekstili firması.
sahibi türktür.
mademe coco'dur, english home'dur gayet tabii fark atar yataş ürünlerine.
aynı kalitede mallara iki katı parayı verene ne denir.. siz hesap edin.
Yatak örtüleri ve dört mevsimleri çin malıdır.
Zatem ürünleride Çinlilerin boy ölçülerine göredir. uzun boyumdan dolayı sandalyelerinde, oturma gruplarında rahat edemediğim, atmayada kıyamadığım markadır.
yatakları eve getirirken (en azından benimkini öyle yaptılar) ikiye katlayıp asansöre sokan firmadır.
Yahu bunların bir " fatih Sultan Mehmet gemileri nerden yürütmüştür" reklamı vardı. Bulamıyorum.
Sabah otel tipi olanlara bak tavsiyedir...
yatsan tavsiye ederim..

yataş bu işin en kötülerindendir..
yatak ve baza aldım kendilerinden. prestige premium marka. 160*200 ebatında. yatak gerçekten çok güzel. hayatımda ilk defa rahat bi yatakta yattım.

genel sıkıntı teslimat konusunda oluyormuş gördüğüm kadarıyla valla bana yatak 3 gün içinde teslim edildi. yatağa alırken bunu satış temsilcisine söyledim. teslimat sıkıntısını yaşatanlar bayiler. fabrika satış mağazasından alınca sıkıntı olmuyor. alacaklara tavsiyemdir. gittikleri yataş-enzanın fabrika satış mağazası olup olmadığını öğrenin.
Fox tv'de üst üste üç kere reklamı gösterilen marka.

Bu ne la.
Yatak konusunda kalitesini kanıtlamış marka. Yıllardır yataştan aldığım yatağı kullanıyorum hala sapasağlam yatak arayışında olanlara tesla sleep yatağı öneririm.
(bkz: enza home)