bugün

gün içindeki ruh halinize bağlıdır.

- gün içerisinde aşk meşk konuları konuşulmuşsa aklınıza iyisiye kötüsüyle eskileriniz aklınıza gelir. paylaştığınız güzel anlar, beraber yaptığınız şeyler, ilk öpüşme, ilk elele tutuş vs. (düşün düşün bitmez)

- gün içerisinde askerlik muhabbeti yapılmışsa, ki rüyaya bile yansıyabilir, nöbetler, ittiriboktan yaptırılan işler, koğuş muhabbetleri, çarşı izinleri mutlaka akla gelir.

- gün içerisinde iş muhabbeti yapılmışsa. yok onu düşünmek istemez insan. ertesi gün ne de olsa tekrar aynı muhabbetler dönecek der ama aklına uyuz olduğu şefi ya da müdürü gelir aklına ve söverek başka düşüncelere dalar.

- gün içerisinde üniversite muhabbeti yapılmışsa akla ilk gelen sınavlardır, ki onlar da kabus olarak rüyalarınıza yansır. aman dikkat fazla düşünmeyin. yoksa rüyanızda haberinizin olmadığı vizeye girersiniz.

bu konu uzar da uzar. ama en sinir bozucusu ise tuvalete uğramadığınızı hatırlamaktır.
benim boyum uzundur, arkadaşlarım hep öyle söyler
senin boyun da uzundur. ben kimim?
holden caulfield.
tebrik ederim.
(bkz: sevişmek sevişmek sevişmek)
(bkz: paranormal activity)*
6832838, 6832787
398439849384938
394839 , 39483984
4398493849384938
4398493843762

bu bir bilinç akışıdır.
acaba sabah uyanacak mıyım ?
(bkz: hay amına koyim ışığı açık unutmuşum)
ben futbolcu olduğumu, fenerbahçe'de oynadığımı, maç sonu nasıl röportaj vereceğimi düşünürüm..
(bkz: Adriana lima)
üniversitede gördüğüm kızların bacakları tarifsiz uzuyo aklımda ve sonra da olan oluyo ki bi bakmışım sabah yorgun argın uyanıyorum,nedenini ne siz sorun ne de ben söyliyim.
duvarların rengi bu gece biraz koyu mu? hmm. bu duvar rengi hastanede de vardı. o gün kimle gitmiştik biz? annemle miydik? he evet, sonra bayağı beklemiştik. beklerken okulu düşünmüştüm. sahi kızlar ne yapıyorlardır acaba şimdi? ayy tuğba saçları uzatsa biraz keşke. gerçi uzadı da ya. benim saçlar da uzuyor mu acaba? saçlarım uzun olsun isterdi hep. -derin bir mide bulantısı- hayır, geçecek şimdi. hepsi geçecek. geçecek, korkma. yalnızsın, artık yalnızsın korkma. -kalp sanki birinin avcunda sıkılıyormuş gibi sancı verir- ahh evet bu acıtıyor. artık durmam gerek. başka şeyler düşün. şarkı söyle hemen aptal kafa! bir şarkı seçilir. şarkı bir kez söylenmelidir ama yaklaşık 45 dakika boyunca sürekli tekrar edilir. yeter artık, midem çok bulanıyor. artık bu şarkıyı söylemek istemiyorum. -beyin karşı gelir ve şarkıya devam eder- yeter artık uyumak istiyorum! kimse canını yakamaz aptal beyin. artık yalnızsın korkma. uyu artık lütfen. dualar okunur. ama dua ederken bile şarkı içses olarak sürmektedir. birkaç kez dua şaşırılır. tamam, amin. hadi uyuyalım. olmuyor.. olmuyor.. hadi birini arayayım bari. listeye göz gezdirilir.. o.. olmaz. uyuyordur şimdi. o, olmaz. sonra saçma sapan olaylara tanık oluyoruz. o, bu, şu derken telefon elde uyuyakalınır.

evet, obsesifim. ilaçlarımla beni başbaşa bırakın.
çorabı burdan koyversem. o çorap kışlık ve kalın bir çorap olmuş olsa. lambanın düğmesine sert çarpsa. ve ışık kapansa. güzel olurdu sanırım. olmadı kalk ışıkları kapat.
ayaklarım ısındı biraz yorganın dışına çıkarsam. üşüdüm içeri alsam. sıcak oldu dışarı çıkarsam üşüdzzzz.
midem ne tarftaydı üstüne yatmıyım yazık.
ayağım kaşındı hay ebessini.
üst kattakiler bu gün kavga da etmiyorlar da sevişmiyorlarda nötr oldular herhalde.
gibisine...
-çişim var mı?
-yok tamam uyuyabılırım
tuvalettir efenim.
(bkz: am göt meme)
(bkz: o)
eger yataga tek balta halinde degil de bir bayanla giriliyorsa ve sevismeye baslanmissa prezervatifi yakininiza almadiginiz akla gelir. genelde sevismeye baslanir, on sevisme asamasinin sonlarinda tam fis ve piriz yerlerini alip elektrik akimi basliycakken prezervatifin dolabin en ust cekmecesinde kiyafetlerin arasinda biyerde oldugu akla gelir. agiz dolusu kufur edilir.
en son gece yatmaya giderken gözlerimi açamayacak kadar uykum varken birden yatağı açmamla 2 adet hamamböceği farklı iki yöne doğru fırlayınca ve onları gözden kaybetmek suretiyle sabaha kadar uyuyamama durumu ile karşı karşı kalmaktır bazen akla gelenler.
an be an boka batan geleceğim.
(bkz: kız don)
(bkz: oruçken akla kız don gibi ayıp şeylerin gelmesi)
(bkz: sexygirl_don95)
ne olacak bu hertha berlin'in hali.
(bkz: çiş)
bana aylar öncesi atılan ve nedenini hatırlayamadığım tripler belirir kafamda yatağa girdikten sonra.
o an hatırlarım sadece, bana küsen kat arkadaşım. 3 gün boyunca sebebini sormuştum ve söylememişti. hala üzülüyorum.

dönemi bitirip memlekete döndükten sonra yurtta kalan kız arkadaşımın bir çok kez " geri dön, pişman olacaksın ! " demesiydi.
hala düşünürüm, " lan neden pişman olacam ki ? 1 ay önce açıldım sana cevap vermedin. " benim hatırlamadığım bir detay mı varda bu kadar pişman olacam ?

daima ne zaman, nasıl sebep olduğumu bilmediğim trajedilerim gelir aklıma.
sarılacak bir sevgili bile olmadığı gerçeği.
kız arkadsın hakkında bilgiye sahip degilken fikir üretmeye kalkmak neden aramıyor msj atmıyor kesin şundandır vs vs.