bugün

aklımda “cebimde 10₺ var ne yapsam bilmiyorum” çalıyor korkunç.
çok heyecanlı olurdu. bunu daha özgür bir türkiyede konuşalım.
Hiçbir şey yapamazdım herhalde.
Önce cenaze törenimi organize ederim.
sonra sevdiğim insanlarla vedalaşırım.
kendime süper bir yemek ısmarlarım.
en sevdiğim kişiyle doyasıya güzel bir gün yaşarım.
Sevmediğim kişilere, onların tüm kötü yönlerini yüzlerine vururdum.
Alınacak bir intikamım varsa alırdım.
Ödenecek bir borcum varsa öderdim.
Organlarımı bağışlardım.
sonrada elveda dünya...
sınava çalışmayı bırakıp hiç çekinmeden konuşamadığım kızın yanına giderim , oturur konuşurum, elini tutarım. kızı öperim ve mutlu ölürüm
Bankalara borçlanır günümü gün eder. Yatar ölümü beklerdim heralde.
bavulumu hazırlarım.
Dışarı çıkarım evden aileme uzun uzun bakarım sadece bu.
Ölüdenizde yamaç paraşütü.
Kendim yıkanır, pamuğu da kendim tıkarım. Öldüysek götümüzü elletecek kadar da ölmedik herhalde.
Beklerim zaten hayatım öyle geçiyor.
Evi terk eder gezintiye cikardim. Yarina kadar yürür dururdum.
Eski sevgilime koşarım * madem ölücez içimi döker sayar söver bir kerecik de öperim. Duygu değişimleri yaşıyorum.
vikings’ in son sezonu kaldı önce onu izlerim, sonra la cada de papel açıp bella ciao eşliğinde beklerim ölümü.
Lahmacun yerim.
Yarın öleceğimi bilsem panikten yarına kalmadan ölürüm ben, ekstra bir şey yapmama gerek yok.
yarın vizelerim var laa.
Kitap okurum. Şaka değil ciddiyim. Şu hayatta “ölmeden önce şunu mutlaka yapacağım” dediğim tek şeyi geçen hafta cuma günü yaptım. içim o kadar huzur dolu ki, artık rahat rahat ölebilirim.
içimde söyleyemediğim o kadar çok şey biriktirdim ki, tek tek sahiplerini arar sözlerimi teslim ederdim...
Benden hoşlanan kişiye benim de onu sevdiğimi söyler ve sıkı sıkı sarılırdım. Özledim çünkü.

(bkz: sevipte söyleyememek)
Kedimi son kez sever, hoşlandığım beyefendi ye hislerime asla layık olmadığını söyler ve son kez bir bardak kahve mi içerdim.
iki duble rakı içer ,sevdiklerime ayrı ayrı not bırakırım.
bugün ölürüm. yaşamayada eyvallah ölmeyede. beklemekten nefret ederim.
En sevdiğim yemekleri yerdim.
Şehrin en sevdiğim yerlerine giderdim.
Ailemdeki herkese sarılırdırm son kez.
bütün paramı kuruşu kuruşuna harcarım desem sanırım 10 saniye mi falan alır. neyse ben duş alırım diyip yavaştan kaçiyim.