bugün

--spoiler--

altıma sıçarım.

--spoiler--
Witcher 3 aldım lan, daha oyunun yarısına gelmedim amk.
onu da öldürürüm. nasıl olsa ölmeyecek mi ?
chech-up olabilir, neden öleceğimi bilmek isterim şahsen.
ne var ne yok satıp,silvan halkını(masum hariç)m134 ile tarardım galiba.
güzel soru. peki ya ölmezsem? zira ölmez isem yapmaya kalkışacağım şeyler için pişmanlık duyabilirim.
Wingsuit ile everst dagindan atlardim.
Kendimi her ne ile ilgili kandiriyosam kandırmayı birakir, yaparim ne oldugu beni ilgilendiriyor cunku.
Gider banka soyarım. En azından arkada kalanlar rahat etsin.
ölücegim saat,dakika ve saniyeye kadar kesinlikle tövbe ederdim. Kurtuldum kurtuldum yoksa yandım
sahilde oturur bütün hayatımı düşünürken içerim ve vakit geldiğinde son sigaramı yakıp veda ederim.
tr'ye ye yetisemeyip anneyi goremiyecegim icin olmeden, aglarim.
Bi 100 lük raki bolca meze. Eşime gitmeden sigorta bilgileri tapular fln hepsinin yerlerini söylerim. Son dakikalarıma bi sigara son bir bira cilasiyla veda ederim.
Gider sevdiceğimle konuşurum.
bütün organlarımı bağışlardım dirimden fayda yok bari organlar bir işe yarasın...
Tayyipe suikast düzenlerim. Nasıl olsa ölüyorum.
bankalardan bolca kredi çeker sevdiklerime verirdim.
bugün kendimi öldürmeye teşebbüs eder yarın öldüğüm zaman dejavu yaşardım .
Hemen bilet bulup evime gitmeye ugrasirdim bu saatte ilçeden ile otobüs seferi olmuyor tüm paramı taksiye verip merkeze giderdim inşallah bilet almaya param kalır da gidebilirim evime.
Bayramlıklarla uyurdum.
Hiç ölmeyecek gibi yaşamak, diye cevap verilebilir.
Sevmediğim kişileri döverdim.
söyleyemediklerimi söylemek istediğim kişilere gider söylerdim. param yok zaten başka da bi halt edemem. adam öldürcek olsam o bile para mk. bıçakla kimi öldürcen bu devirde. silahlarda da para hep.
Kıyam, rüku, secde...
Bugün kafama sıkardım. Ha bir gün eksik ha bir gün fazla.