bugün

sözlük sözlük diye aylarca kafasını ütüledim, sonunda gelmiş aramıza. mik cafenin önünden her geçişimizde "aaa burda da zirveler var bak" diye lafa girerdim.

(bkz: altıparmak)
(bkz: arap şükrü)
akp gençlik kolları üyesi gibi "evet" kampanyası için sözlükte ter döken elemanlardan biri.

nâzım hikmet ve attilâ ilhan gibi faşizme ve emperyalizme karşı tam bağımsızlık ülküsünü savunmakta bayrak olmuş insanların, akp iktidarının faşist darbe planına "evet" diyeceklerini düşünmenin, böyle yapacaklarını açıklayarak kitleleri etki altına almanın ve manipülasyonun başka bir açıklaması olamaz.

(bkz: yaşasalardı referanduma evet diyecek kişiler/#8795489)
uludağ sözlük' te yobaz olmanın birinci kuralı, karma derecen eksi' lerde olacak; nadirde olsa onceki gunun kotu entryleri arasına gireceksin. anlayacağın doğru yoldasın, böyle devam... **
aklı başında,nazik sözlük yazarlarından.
(#9941338) öeeh ne alakası var lan?
Yeni yılda, her şeyin gönlünce olmasını, tüm beklentilerinin gerçekleşmesini temenni ederek.Mutlu yıllar dileklerimi sunduğum dost yazar.
aynı zamanda nesildaşım olan meslektaşım yazar. kaliteli yazar. ekside olan karmasına aldırış etmeyiniz.
(#11351075) yukarıdaki yazılanların hepsini yalan varsayacak bir entry girmiş yazar.
(#12159071); psikiyatrlar 6 sene tıp fakültesi okuyup bitiren, akabinde 5 sene ruh sağlığının korunması ve hastalıklarının teşhis ve tedavisi yönünde eğitim alan bilim insanlarıdır. öğrenin bunları~ (bkz: swh)~
--spoiler--
bir de o rus, bu çocuğu olmak.
--spoiler--

(bkz: bdpye oy vermek için üç neden/#12454530)

fa$izan olan iq seviyesi merak edilen yazardır.
(#12485719)

sözlüğümüzün en vatansever yazarıdır efendim. bütün vatan hainleri kendisinden tırsmaktadır. sevmediği entryleri anlamaya çalışmayıp onları yazanlara "terörist işte canım ne olacak" diyecek kadar sığ ve düşünce cahili bir sözlük canlısıdır.
helal olsun. ayar manyağı yapmıştır.

(#12677457)
varlığımın farkında olan tek insan.
tek kelimeyle kardeşimdir. helal olsundur.
güzel bir video armağan etmek istediğim yazar kardeşimdir.
http://facedl.com/fvideo....a-avlarlar-pkk-serefsizle
(#13131151) güldüren yazar.
vatan hainlerini çok seven yazardır. öcalan'ın avukatlığı için başvurmalıdır.
bildiğim kadarıyla menderesi bilen ve seven birisidir, bazıları gibi baştan bilgisizce menderese söven kişi değildir.

(bkz: menderes in idamı kolay olmadı çok acı çekti/#13173490)
meslektaş olduğum yazar. yani benim biraz daha okumam gerekiyor ama olsun.
çok bilmişlik taslamayı seven sözlükte hava atma heveslisi vasat troll.
yıllar yıllar önce şirinler denen yaratıkların yaşadığı o tarlada ilk entariyi nickime giren yazardır (bu nasıl cümle amk) bir hâlini hatrını sorduğumdur.