tatlı kaçıklar adlı dizide mehmet ali erbil ile rol almıştı.Komik olmaya çalışır ama nedense son derece antipatiktir
uzun süredir görünürlerde olmamasının sebebi günde bir 70'lik rakı devirmesi sonrası gördüğü alkol tedavisi olan oyuncu.
içmeye başladığından bu yana iki tanker rakı içmiş insan. *
bir talk showunda zamanın başbakanı olan bülent ecevit için tiki var tıkı yok diyen * ve salonu gülmekten kırıp geçiren şahıs.
Aslen tiyatro oyuncusu olup sonraları Tatlı kaçıklar dizisiyle şöhretinin doruğuna ulaşan fakat sonrasında tekrar kabuğuna çekilen şahsiyet. Özellikle alkol olayını abartmış daha sonra da tedavi görmüştür.
zamanında pazar programlarının vazgeçilmeziydi. gülerdik. tatlı kaçıklarda gerçekten başarılı bir tiyatro oyunucusu olduğunu ispat etmiştir. mehmet ali' nin klasik yayvan yayvan konuşmasının aksine gerçek yeteneğini konuşturmuştur. alkolik olup olmaması umrumda olmayan ama karşılıklı rakı balık yemek istediğim insan. hesaplar benden.
şu sıralar yalancı romantik adlı dizide boy gösteren, alkolikliğinden getirdiği esintileri rolüne de yansıtan oyuncu.
alkol bağımlılığı yüzünden hayatını büyük çapta zarara uğratmış, kariyerinden olmuş, şimdilerdeyse ufaktan ufaktan toparlanmaya çalışan showman.
siroz aday adayı.
tatlı kacıklar'dan sonra yalancı romantik ile tekrar aramızda dönmüş oyuncu.
1 nisan 1960 doğumlu, tiyatroda yakalayamadığı başarıyı dizilerde yakalayan. ancak bu arada alkolle fena haşır neşir olan sanatçımız. şimdi bazı yerlerde alkollenden kurtuluş hikayesini anlattığı seminerlerde veriyor. yeni bir dizi ve yeni bir yaşam ile aramıza döndü.
alkolik olmasını her ortamda çatır çatır söyleyerek takdirimi kazanmış oyuncu. helal.
"Eros Pansiyon" oyunundaki esprisini unutmadığım, şahsen "sanatçı" olarak göremediğim şahıs.

oyunda kızının erkek arkadaşına sinirlenerek, "Şeytan diyor, şunun başını kes. Gitar kutusuna koy. Git Etiler'de bir çöp konteynerine at" diyerek münevver karabulut'u esprilerine alet etmiş ve herkesin tepkisini çekmişti. şu günlerde oldukça hastaymış. üzüldüm diyemeyeceğim.
yamulmuyorsam tatlı kaçıklar'da mehmet ali erbil ile beraber izlemiştik onu. ondan beri de pek görülmedi tv de falan. komikti ama tatlı kaçıklar'da. izlerdik gülerdik.
alkolün insan hayatını mahvettiğini belirterek 30 yıl kullandığı alkolü 5 yıl önce terk ettiğini,o kötü illetin sıkıntısını hala yaşadığını anlatmış oyuncu.
bugün doğum günü olan ünlü oyuncu. tatlı kaçıklardaki rolü hala akıllarda.
ileri şeker hastalığı sonucu bacağında oluşan kangren nedeniyle doktorları tarafından bacağının ampute edilmesine karar verilen oyuncu.
kangren olan sağ bacağı diz altından kesilmiş oyuncu.

geçmiş olsun.
görsel
alkolizm sebebiyle başarılı kariyerini yakmış güzide şahsiyet.

yazık oldu be abi.
mahalle ağzını hakkıyla yapan bir tiyatrocudur kendisi. geçmiş olsun dilesek de ne faydası var . artık evinden çıkamayacak hale geldi.
Adam gibi adam !
eşi tarafından sağ bacağı kesildiği doğrulanan oyuncu. geçmiş olsun.
içkinin beraberinde getirdiği zorlukları yaşamış, sağ bacağı diz altından kesilmiş usta oyuncu. geçmiş olsun.

ben bekar zannediyordum evliymiş, bunca zaman yalçın menteş e katlandığı için asıl onu tebrik etmek gerekir.
ben nerede yaşıyorum, ne yapıyorum.. kızdım kendime, ulen bakardi dedim..

ayağı kesilmiş usta oyuncunun. 1o yıl kadar evvel izmir fuarında sohbet etme şansı yakalamıştık yalçın menteşle. o anda da alkollüydü belki ama çok mütevazi ve olgun birisiydi, hissettiriyordu sanki bizden birisi olduğunu.. ne bir şımarıklık ne de küçük dağları ben yarattım havası..

duyunca çok üzüldüm gerçekten, çok geçmiş olsun yalçın menteş..