bugün

duyguları mimik ile polattan kat kat daha iyi yapabilen kurtlar vadisi pusu karakteri.
kurtlar vadisi serileri içinde, ana karakterler hariç bırakıldığı zaman oluşan süper karakterler zirvesinde, sam william marshall ve tilki andrei ikilisinin arasında yer bulmuştur.
bundan uzun süre önce bildiği tek namazın cenaze namazı olduğunu söyleyen karakter.
sen yağmur ol ben bulut elbet bir gün karşılaşırız polat alemdar diyen karizmatik adam.
--spoiler--
bi akşam içmeye gidelim memati.
--spoiler--

hüseyin avni danyal'ın hayat verdiği psikopat olmakla beraber, insanda müthiş bir sevgi ve saygı uyandıran karakter.
http://h2.haberturk.com/0...;Kat=13&dt=2007/12/06
geri vitesine hasta olunan bir gül.
Muro ile çok iyi taşşak geçmiş olan kurtlar vadisinin sempatik ve komik karakteridir.

(bkz: görüşürüz başkan)
27. bölümdeki yemek sahnesinde memati'ye "o duruşa bi vuruş kaç kuruş?" sorusunu sormuş olan "muhterem".**
hüseyin avni danyal ın can verdiği bu karakter, çok hoş sözleriyle beni benden almaktadır.

--spoiler--
memati : bulut, senin de en çok bu geri vitese takmalarına hastayım..
bulut : $ifa verenin olur, hastaligin gecer memati.. doktorun benim gibi olsun..*
--spoiler--
memati baş'ın öldüğü bir dizide çok da fazla yeri kalmayacaktır. kalsa da tad vermeyecektir.
ölüp ölmemesi diziyi izledikten sonra anlaşılacak, sempatikliğiyle ön plana çıkartılmış kurtlar vadisi karakteri.
gösterilen fragmanlarda vurulduğu açıkça gözlemlenmiştir, hem de muro tarafından. gel gelelim içindeki insan aşkı bambaşka olan muro'nun, yalçın bulut'u öldürme emrini aldığında çok sevinmesi düşündürücü, hiç yakıştıramadım..
bi' de gamze-memati mevzusu var, çok havada kalır konu böyle bi' durumda.. hele ki kare as'ın etkinliği bu derece azaltılıp ülkedeki her olayın altından büyük iskender'in çıkması ayrı bi' dangozluk.. ne desem ki, bilemedim şimdi.
dizide ölmesi muhtemel sanal karakter. allahın soytarı teröristi tarafından vuruluyor orası da daha kötü bir dururm. dizideki tek akıllı ve becerikli kötü adam yazık olacak eski günlerin hatırına takip ettiğim bu diziyi bırakacağım galiba.
akibeti büyük olasılık gelecek hafta belli olacak karakter. bakalım kendisini o ücra yerden kim çekip çıkaracak...
çift delikli kertenkele,
vur kendini yerden yere...

tanım : bir hafta sonra göbeginden işemesi olası kurtlar vadisi karakteri.
memati'nin haberini aldıktan sonra muro vurmasaydı adam zaten kahrından ölecekti. ne sevgiymiş arkadaş. memati'nin yaşadığını duysaydı bari. ölmesi durumunda birkaç günlüğüne de olsa ona ithafen;
(bkz: yalçın bulut şeklinde olsun index)
yıllardır televizyon ve tiyatrodan yüzünü tanıdığımız usta oyuncu.Her nedense de hatırla sevgili ve kurtlar vadisi pusu dizisinden sonra kıymetini bildiğimiz güzel insan.tv'de dizisi vardı "BESiM" karakterini canlandırmıştı orda mükemmel bir oyunculuk sergilemişti.
ölmesi halinde izlemeyeceğim bir dizi... Kurtlar vadisi pusu dizisinin sevilen karakteri tavırları,mimikleri her şeyiyle mükemmel oyuncu.....
olmemesini diledigim mukemmel kurtlar vadisi karakteri. didaktik mafya.
son bölümde şeklini koymuş kvp karakteri.
ilerleyen bölümlerde kankası memati ile birlikte diziye daha fazla ağırlığını koyacak karakter.
"önce kötü, sonra iyi" ekolüne bağlı kalarak, muro ile beraber power rangers'a katılacak olan lazoli.

--spoiler--
düşmanımın düşmanı dostumdur
--spoiler--
inci tataroğlu'na gider yapmış akabinde yönetimi kendi lehine çevirmiş şahıs. raconunu takdir ettik.
aslen trabzonlu olan hüseyin avni danyal abimizin canlandırdığı karakter. geçtiğimiz bölümde memati'nin vurulmadığını ve ölmediğini öğrenerek hasta yatağında derin bir oh çekmiş ve "1 ay daha yatarım bu yatakta" sözlerini sarfetmiştir. ama 1 dakika içinde tüm karizmasıyla yataktan kalkmış sadakatini ispatlamıştır. bu filmde memati baş'tan sonra patronuna en sadık adam ünvanı verilebilir.