bugün

insanin kendisini kandirmasidir.
doğru önermedir çünkü kendisinde, bunu tercih etmeyecek kadar yalnızlaştıracak özellikler bulunan insanlar zaten yalnız olduklarının da farkına varmamaktadır.
yalnızım diyen insanlar aslında çevrelerinde onlarla arkadaş olabilecek insanları küçümser, sıkıcı bulur, bir şekilde sevmez ve hep daha iyi insanlar isterler ama olamayınca da yalnızım diye gezerler.
Kısmen Doğru önerme.

Hatta başa bela olan bir tercihtir. insanlar "yalnız kalmak istiyorum" arzusunu "seni istemiyorum" olarak algılıyorlar.

Sonra al başına belayı...
evet doğru, yalnızlık bir tercihtir ancak çoğu zaman da kişinin terk edilmişliği, siktir edilmişliğidir.
kesinlikle. yanlış insanlarla vakit kaybetmektense, yalnız olmayı doğru kabul ederim.
Doğru bir önerme olmakla beraber bazen de mecburiyettir. Kimse yalnız kalmayı sevmez. Yalnızlıktan kasıt; hayata kısa bir mola vermek, bir nefeslik alan açmak, bir es vermek değil. Yalnız yaşamak, yalnız uyumak, yalnız yemek yemektir. Tüm bunlara şöyle bir baktığınız da yalnızlık hiç de güzel bir şey değildir.
Tercih olduğu doğru lakin bu sürekli çalışan bir algoritmanın sonucudur. A kişisi uygun mu sorusuyla döngü başlar özellikler taranır ve hayır sonucu çıktığı an döngü yeni bir A kişisi için başa döner ve yalnızlık çıktısı verir. Normal insanlarla aradaki fark kötü seçenek yerine yalnızlığı tercih etmektir. Ayrıntılı bilgi için (bkz: başak burcu)
benim yaptığım bir tercih değildir. yalnız olmamayı nasıl tercih edebileceğimi bana anlatabilecek tüm yazar arkadaşlarıma mesaj kutum açıktır.
Öldürmek bir tercihtir diyerek hem katılmıyor hem de the dark knight filmindeki jokere selam ederek aranızdan ayrılıyorum. Esen kalınız.
daha çok kader sanki..
kimileri için bir tercihdir evet. ama kimileri zorunluluktan yalnız kalmaktadır.
Kime göre neye göre tercihtir? Mesala annemi zorla yanlızlığa ittiler.
Benim icin tercihtir.
başka seçenek mi verildi aq.
Secenekler varsa tercih olurda çoğu insan bence zorunda kaldiği icin yalnizdir.
kızlar için tercihtir evet. erkekler için ise değişir.
ve genelde tercihler, çaresizlikten ortaya çıkar.
kaliteli bir yalnızlık her zaman daha iyidir.
Yalnızlık bir tercihtir demek bir tercihtir.
her zaman tercih değildir aslında ama eğer tercih sonucu doğduysa , konsantre ve size ait mükemmel zamanlara yelken açmanız olağandır .
yalnızlık başlarda bir tercih, ilerleyen evreler için kaçınılmaz sondur.
yalnızlık egoistliktir.. bir çok şeyi tek başına yapmayı öğrenir, başkalarına ihtiyaç duymadan yaşayabilirsin..

ve insanlar böyle bir kişiyle bir şeyler paylaşmayı sevmez.. çünkü insanlar herhangi bir şeyi paylaşmak için yapar..
paylaşmak derken, maddi olarak değil.. yanlış anlaşılmasın. "hava atmak" ya da "paylaşıp rahatlamak" anlamındadır paylaşmak..

ve yalnız insanlar ne yaparsa kendileri için yapar..
yaptıklarından kendileri mutlu, pişmanlıklarını kendi içlerinde yaşarlar..

bu nedenledir ki, yeterli ambiyans asla oluşmaz iki taraf adına..
ve bundan dolayı yalnızlar bir sonraki seferde ne yalnız taraf ne de "diğer" taraf beraber bir şeyler "paylaşmayı" isteyecektir.
yalnız insan yine yalnız olmaya mahkum olacaktır..
Tercih olduğunu düşünmüyorum en azından ben tercih etmedim.
yalnızlık bir zorunluluk halidir. kimse yalnız kalmak istemez. ben istiyorum diyen de yalan söyler ya da gerçek yalnızlığı hiç tatmamıştır. yalnızlık öyle aham şaham övünülecek bir şey değildir, gariplerin içide bulunduğu durum halidir. özenmemek gerek.
(bkz: züğürt tesellisi)
tercih değildir. başa gelen ve bazen insanları depresif hale getirebilen durumdur.