bugün

saygıyı gerçekten hakedendir.
saf sevgilidir. o yalan söylemesede karşısındaki saflığını kullanıp şakır şakır yalan söyler, sizde saf saf kendiniz gibi bildiğiniz icin herkesi inanırsınız.*
berberden çıktığınızda kendisinden götüme benzemişsin lafını işiteceğiniz sevgilidir ki,
(bkz: olmaz olsun böyle sevgili)
"ya ben seni aldattıydım geçen de" diyerek karşı taraftakini sakinliği ve doğallığı ile şoke edecek sevgilidir.

(bkz: yılbaşında evde oturan asosyal adam)
yabanın sahip olmadığı sevgilidir.

(bkz: yalan söylüyorsun yalan)
en asil ve güvenilir olan sevgilidir.
(bkz: kaybolmayan sakız)
yok yani öyle bir şey.
(bkz: 404 not found)
sevgilisi olmayandır. Nerden mi biliyorum?
aramaktan vazgeçin. öyle bir sevgili ne yazık ki yoktur .
ne hayal ne de düş olandır. ilişkisine saygısı olması da gerekmiyor. kendisine saygısı olan yani öz saygısı olan her insan sadece sevgilisine değil tanıdığı herkese yalan söylemeyen kişidir. bulunabilir ama günümüzde kahpe çoktur.
terk edilecek sevgili.
kaliteli insandır. çok kıskanırlar bu insan tipini , genelde saf olurlar iyi niyetten , ama hep onlar kazanır eninde sonunda, çünkü uzun vadede hesaplarlar herşeyi, anlık durumlar için yalana gerek yoktur... anlık zevkler için. sonsuz acılar çekilmez..
ancak rüyada görülebilen sevgilidir.
(bkz: git ara bul getir)
(bkz: saçlarını yol getir)
değerli bir sevgilidir.
sevgili değildir, (bkz: melektir o melek)
yalan söylemese de sonunda el mahkum yalnız kalacak olan sevgilidir.
evlenince söyleyecek sevgilidir.
not:bunlar uyutma aşamalarıdır. evlenince sevgiliyken ne kadar çok yalan söylediğini anlarsınız. oyuncu sevgiliden iyidir.
bunlardan çok vardır öyle böyle değil. mesela ben sevgilim seni hiç aldatmadım.
(bkz: sevgiliye söylenen yalanlar)
elleri böyle öpülesiiiii öpülesiiii öpülesi sevgilidir.

sonuç olarak öpülesi sevgilidir.
olması gerekendir. ancak durum şu anda o kadar vahimdir ki, yalan söylemeyen sevgiliye tapılıyor. sevgili sıfatını herkese vermekten kaynaklanıyor bu durum. kendinize çeki düzen verin.
Çok nadir bulunan kişidir. (bkz: nadir bulunan sevgili)
dürüstüm en azından deyip yapacağından geri kalmayacak sevgilidir.
gerçek sevgilidir.