bugün

kızların genel çoğunluğunun sahip olduğu düşüncedir.
ama illa olsundur.bakın hiç acıma hiç yetinme var mı?.yok tabiki de sonra diyorlar ki burada yazan yazarlar bilmem neler çok acımasız çok iğrenç hep bizi kötülüyorlarda yerin dibine sokuyorlarda falan feşmegan; ulan önce kendi kalbini doğrultta sonra ben benimkini doğrultacağım yeri iyi bilirim.

aza kanaat etmeyen çoğu nah bulabilir. buda size koyabilir.
mantıklı düşüncedir.
yolda yürünürken herkes bakıcak falan. noluyoruz lan? yavaş.
kizlarin baska insanlara iclerindeki mutevaziligi(!) gosterme amacli sagda solda kullandiklari artik kliselesmis dusunce tarzidir.
çok sevdiğim bir arkadaşımda gördükten sonra, o arkadaşımdan soğumama neden olan düşünce tarzıdır. hemcinsim olmasına rağmen, fena halde itici geldi.

arkadaşım yanımda, uzaktan sevgili geliyor filan. bildiğim kadarıyla çocuk da çok seviyordu bizimkini, baya aşıktı. arkadaşımdan hep duyduğum kadarıyla zaten çocukla 'görüntüsü' için çıkıyordu. bir şey de diyemiyordum, karışmak istemiyordum fazla. ama çocuk bize doğru gelirken arkadaşımın dönüp bana 'yavrum 10 üzerinden kaç veriyorsun, 5'in altında verirsen ayrılıcam' demesi şok etkisi yarattı. çocuk da geldi, ne diyeceğimi bilemedim. ama arkadaşıma sağlam bir geçirmek istedim.

böyle bir düşünce yapısı, böyle bir zihniyet olur mu lan ? vallahi erkek yazar arkadaşlar, aşık olacağınız hatunu iyi seçin. bir kadın nasihati.
en azından sadece bunlarla yetinen kadın düşüncesidir. 1,90 boyunda olsun, iyi huylu, benimle her daim ilgilenecek biri olsun, evi olsun, arabası olsun, yılda iki kez* tatile götürsün, net 9999,50 tl aylık geliri olsun, yeni yıla girerken bir kamyon kırmızı don hediye etsin, gece makyajımı silsin, ağdamı yapsın diyenler de var. izdivaç vb. programlarda sıkça duymuşuzdur. bulan varsa bana da haber versin.