(bkz: bisiktirgit dedirten başlıklar).
(bkz: baydemirden hassiktir diyorum).
yakışıklı olmayanlar için avantajdır efm.
Kesinlikle sevgilisi vardır deyip hiçbir bayanın bakmaması misal.
yolda yürürken bayanlar tarafından cinsel tacizlere uğramak. maalesef beni görünce kendilerini tutamıyorlar.
(bkz: piç) ilan edilirsiniz. Çokta zeki görünmezsiniz.

-kızım bu ne?!! Çok Yakışıklıı!!!
+ o vazo canım vazo içi boş onun, he bir de iki güne bir sevgili değişir bu tipler. Bak geç.
içinde kızlarında bulunduğu arkadaş ortamında çok çaba sarf etmenize gerek yoktur ve bu rahatlığa alıştığınızda erkek arkadaş grubunda çok zorluk çekersiniz. yakışıklılık pişmanlıktır.
baktığın kızın heyecanlanıp düşmesi. evet
+ yapmacık kızlar çok olur etrafında çünkü çoğu seni sadece yakışıklı olduğun için sever.
+ erkek arkadaşlarından da kıskananlar çıkabilir.
+ kız arkadaşının kıskanç olması muhtemel.
+ kız kardeşin varsa arkadaşları başına bela olabilir.
+ annenin arkadaşları kızlarını sana yapmaya çalışabilir.
+ kızlar etrafında fazla olacağı için tahsil konusunda geri kalma ihtimalin var.
+ sen onlarla ilgilenmediğin halde senle ilgilenen kızlarla ilgilenen erkekler tarafından tehtitler alma ihtimalin var.
+ son olarak da seçeneğin fazla olduğu için sonunda karar veremeyip sap gibi ortada kalma ihtimalin de var.
Ego kasmıyorum ilk önce.
Sporcu olduğum için vücutluyum. Kilo boy maşallahı var. Karşı cins dostlarımın dediğine göre yakışıklıymışım da.
içimi döküyorum toplanın. Şu bir gerçek. Bir ortama girdiğinizde herkes size bakıyor. Açıkcası bu beni rahatsız ediyor. Kendimi fox tvde canlı yayında gibi hissediyorum amk. Bi burnun kaşınsa falan eyvah!
Seni kıskanan hemcinslerin çok oluyor. Bunu art niyete kullanan da çok oluyor. Allahtan uyanığım da, benimle sadece ortamlara gelmek için arkadaşlık kuranı algılıyorum öncesinden. Ortama getirdiğimde de keşke gelmeseydim diyor.
Başka bir eksisi sürekli nazar üstünüzde oluyor. Göt zoruyla şort aldım kaliteli birşey marka birşey. Üstüne kahve döküldü anasını satayım. Bordo renkteydi. Gitti. Bilemiyorum o bana bakılıp olan nazar mı yoksa şort güzel olduğundan "keşke benim olsa"cıların nazarı mıydı artık. Nazar değdiren herkesin burdan ayrıca Allah cezasını versin onun. Lan nazar korkusundan dışarı başörtüsüyle çıkacağım yakında!
Edit: bir de böyle çirkinler sürekli eksiler. O da baharatı *
(bkz: yüzüme bir şey olursa korkusu)
toplu taşıma araçlarında kızların tacizine uğramak. yapmayın kızlar ayıp.
Çokça yaşadığım dezavantajlardır. Daha müsait olduğum bir günde açacağım bu konuyu. Şuan 3 kızla sevişiyorum da, ama vermiyor şıllıklar.
bully'lere, enerji vampirlerine açık hedef olursunuz. karakteriniz de çok sivri, sert bir karakter değilse, iyi niyetli insan gibi bir şeyseniz çok üzerinize gelirler, canınızı sıkarlar. insandan soğuturlar. sonra bu tiplerle başa çıkmayı öğrenirsiniz ama yapayalnız bir yakışıklılık yaşarsınız. yakışıklılığın bedeli de böyle, ya sevilmemek, ya kıskanılmak, ya gereğinden fazla ilgi, ortası yok.
Çirkinlerin ağzından düşmezsiniz. Gelen geçenin nazarı da değer.
kendini yakışıklı sanıp g.tünden saçma sapan tespitler yapmaktır. teşekkürler.
Nedense insanlar bir şeyden özellikle matematik, teorik bilgi, mühendislik gerektiren işlerde bilginiz olduğunu kabullenemiyor(kendisinin ciddi hata yapmasına rağmen). (Burdan o mimarın amk)

Selam verdiğiniz, konuştuğunuz her kız kendisine baktığınızı sanıp "ay bu çocuk bana baktı, sence olur muyuz" gibi zırvaları arkadaşlarına anlatıyor, dedikodu malzemesi oluyorsunuz.

Üniversitede okurken hem zengin, gem yakışıklıysanız hocaların ekstra bir kini oluyor(mühendislik hocaları için konuşuyorum), puan vermemek için direniyorlar.

Yürüyüş yaptığınızda kadın, erkek tüm kafalar size çevriliyor.

En boktan olay ise insanların, stilinizi ve tarzınızı taklit etmesi.
Herkes hayatınızı mükkemmel sanar ama öyle değildir yakışıklının hayatı mükemmel değildir.yakaşıklı olmakla herşey bitmiyor bana göre değersiz bi özellik.
Dikkat et sikmesinler.
(bkz: ben bilmem)
diktirtmeyin lan dezavantajınızı. dikerim mütevaziliğini.
sürekli birilerinin bakması sonucu rahat rahat sümkürememek.
Surekli bakilmak. Bakmayin kizim asik olcaksiniz alo kime diyoruz.
Bu kesin aldatır diye kızların uzak durmasi.
(bkz: bilemiyorum altan bilemiyorum)
Efendi olunca buna rağmen kimse seni siklemez.