bugün

entry'ler (390)

sabah sabah tayt giyen komşu kızı

bu havada gerçekleşmesi mümkün olmayan eylemdir.

bursa da satılığa çıkarılan cami

cami özelleştirilirse imam devletten mi özelden mi atanacak, evet bı bu kaldı merak edilen.

kasım da aşk başkadır

Kasımda aşk maşk başka değildir Kasım'da hasta olmamak ayrıcalıktır.

liselilerin mışıl mışıl uyuması

Uyumadım çünkü; uyku tutmadı, o kadar heyecanlıyım ki sanki liseye yeni başlıyormuş gibi (12. sınıfım)

cem yılmaz

ArifV216 filminin başrol karakterlerinden biri, beklemedeyiz...

şu an arkanızdaki varlık

yastık, kesinlikle beni izliyor tabi...

işerken çişin 3 e ayrılması

3 vakte kadar temizlik yapılacağına işarettir.

p ile başlayan en güzel şeyler

pontiac güzel arabalar üreten güzel bir marka.

benjamin franklin

"bencamin fıranklein" diye okunur. mucit değildir kendi parası vardır.

erkekler neden kas yapar

her canlının doğasında üreme vardır bu içgüdüseldir. bunun için karşı cins herşeyi yapacak kapasitededir, yani neslini devam ettirmek için herşeyi yapmak zorundadır. mesela tavuskuşları dans ederler yelpaze gibi kuyruklarını açarlar. insanlarda arz/talep meselesinden dolayı böyle yaparlar mesela bundan 20 sene önce balık etli olmak modaydı kızlar kilo vermeye çalışmıyordu, şimdi boku çıktı tabi. erkekde kas yaparak karşı cinsin ilgisini çekmeye çalışır, çünkü kas demek güven demektir, ilgi çekici ve yüksek bir hedef demektir, karşı cins kendisine baktığını düşünür(erkeğin, vücuduna) ve ilgi duyar.

ikea

alyan ve torks gibi az bulunan birleştirme aletleride kutudan çıkmakta en sevdiğim özelliği budur, çakması koçtaştır.

geceleri trafik ışıklarının sarıya bağlaması

en güzelidir, beklemezsin basarsın. ama dikkatli olmak lazım.

orduyla uğraştığınız kadar terörle uğraşsadınız

diyeceksin orduya al lan silah sıka sıka git, salacan doğuya bak bakalım terörist falan kalıyor mu ?

prezervatifin 25 lira olması

üniversite boyunca hiç açılmadan cüzdanda duran prezo kadar değerli değildir efenim.

behzat ç nin atatürk düşmanı olması

süpmümnel mesajdır efenim *, siz kanmayınız böyle şeylere gelin leyla ile mecnun izleyelim.

behsat ç izleyenlerin kültür leveli

tek bildiklerim. Ankarada geçiyor, hyundai accent era kullanıyor ve bi bölümde leyla ile mecnunda mahalleyi toplamışlardı.

türbanın göz zevkini bozduğu gerçeği

türbanda sorun yok. türban takıp slim kotu çekiyorlar, kafam kadar güneş gözlüğü, yeni boyanmış duvar gibi surat, normal güzel kızlardan bile daha çok ego.
resmen şu

*sus kafir ben daha güzelim sen yanarken ben şevişerek izleyeceğim seni.

dünya güneşe 1 cm yaklaşsa kül olur yalanı

dünya yörüngesi gereği zaten 20-50 metre arası güneşe yaklaşıp uzaklaşmaktadır bilimsel bir gerçek yani, tam daire şeklinde değil yörünge. hiçbir gezegenin yörüngesi tam daire değildir zaten. uzaydaki hiçbirşey tam küre biçiminde değildir.

unutulmaz film replikleri

*aşk bir otobüstür binmesini bilmeli

#Son durağa gelmeden inmesini bilmeli.

elit kesimin çocuklara koyduğu sikindirik isimler

çoğunda -can ve -su ekleri görürüz. .