bugün

güzellik herşey değil diyen erkektir. doğrumudur yanlışmıdır, tercihlere saygı duymak lazım.
güzellik algısı ne baba.insanın sevdiği güzel gelir zaten.
Parası yoktur. Para önemlidir. Para candır.
maharet çocukta değil kızdadır.
sevmistir. cok zor duyulan bir duyguyu yasamisitr.
güzel bir kadınının omuzlara yüklediği yükün farkındadır. aradığı sadece huzur ya da işten geldikten sonra tv karşısında maç izlerken kendisine soyulan bir adet mandalinadır. minimalize edilmiş bir yaşam, küçük şeylerle mutlu olabilme. çok sevilmeyi çok sevmenin üzerinde tutma. var böyle adamlar, saygı da duyuyorum.

çirkin kadının sevgilisi güzel kadınınkinden güçlüdür.
Ya aşk gözünü kör etmiştir. Ya da kızımız zengindir.
şaşırtan erkektir, kızlar anlam veremez. mal mal yanınızdan geçerler bakışlarınızla takip edersiniz.
Alan ! derken merak etme sıkılınca geri verir o zaman. Kardeşim şu kadınları alınıp verilen bir şey statüsüne koymayın artık.
Bezen (bkz: para para para)
kız kesinlikle çok iyi sevişiyor ve her türlü pozisyona giriyordur.
ota da boka da demişler. onu bunu geçtim, adam seviyordur. sokakta çok rastlanır öylesine.
'güzellik' kavramının öznel olduğunu, kişiden kişiye değiştiğini unutmamak lazım.

ayrıca dış görünüşle aile geçinseydi kimse boşanmazdı.

anlaşabilmek, güvenebilmek, belkide sevmek(!)
iç güzelliğe önem veren erkektir ve egosunu yenmiştir.
Erkek parazıs, kız ise bay bir varlıklı demektir
Başlık sanki yakışıklı olunca sözüm ona 'çirkin' kız almak günahmış gibi bir algı oluşturmuş. Dışarıdan bakan biri benim sevgilime ister güzel ister çirkin desin ben onu sevdikten sonra ne önemi var?
(bkz: gönul bu ota da konar boka da)
Kizi nasil aldigi merak edilen erkektir.

Satin mi almis. Kölelik bitmedi mi? Kiz almak ne demek? Evlilikse anlatilmak istenen ben hic erkek almak diye bir sey duymadim. O zaman kiz almak cinsiyetci bir soylem midir? Kesinlikle!
Bir laf vardır kardeşim, gönül kimi severse dünya güzeli odur diye.
iç güzellik dışı güzellik falan yalan. Gönlünde yer tutmuş ise, ondan güzeli yoktur senin gözünde.
iyi kandırılmış erkektir.
Marketten mi satın almış kızı merak edilen erkektir.
bunu bu şekilde diyenlerin anlayamayacağı şey. sizin için aşk çok basit. tipini beğenirsiniz buna aşk dersiniz. siz devam edin aşk sanmaya. milleti de böyle sınıflandırmaya.
Kızın alınıp satılabilir bir varlık olduğunu düşünüp, benimsemiş bir erkek.