bugün

entry'ler (430)

yalnızlıktan ölmek

şurda kendini yalnız hissedenler kaynaşsa ortada yalnızlık kalmayacak.

hüseyin nihal atsız

siyasi görüşlerine zerrece katılmasam bile hakkını vermek istediğim kaliteli yazar.kendisinin ruh adam adlı kitabı bence türk edebiyatındaki en iyi psikolojik romanlar arasında birinciliği peyami safa'nın yalnızız'ı ile birlikte sırtında taşır.aynı zamanda güzel de bir şairdir.

şiirler yazılan kızın başka yataklarda zıplaması

böyle de kısmet olmaz ki.

istanbul a ilk kez gideceklere tavsiyeler

beşiktaş-üsküdar-fatih-kadıköy ekseninden çıkmasınlar.

sigara

darth vader olmadan önce seslendirenin ard arda bir paket kırmızı winston içtiği söyleniyor.bu nasıl bir şey nasıl bir boğaz sikmedir.

sea nymph

kafayı erkeklerle bozmuş yazardır.beyler bu kıza kim ne yaptıysa ortaya çıksın.

görsel
görsel
görsel

yazarların en son para verdiği şey

batı felsefesi tarihi-russell.

parasız mutlu olma yolları

kim ne derse desin kimseye muhtaç olmayacak kadar paran yoksa yeteri kadar mutlu olamazsın.

sea nymph

türk erkeklerini genelleyerek ulaştığı sığlık düzeyini takdir ediyorum çünkü istesem bile bu kadar dar bakamam.

oğluna şaka olarak orospu çocuğu diyen baba

annem ve babam bana ciddi olarak söylüyorlardı.şakası komik midir bilemem de küfürü gerçekten güzel bir etki bırakıyor.

ali lidar

3.sınıf kötü bir edebiyatçı olduğunu düşünüyorum.yazdığı şiirleri gayet sıradan ve derinlikten yoksun.''Lüle taşından gerdanlığa gücüm yetmemiş,Sana Sapancadan bir sepet elma almışım'' diyen turgut uyar'ın denk olanı araması yerine varolan sıradanlıktaki güzelliği yakalaması gibi bir başarı yapamamıştır.izinden gitmeye çalıştığı ama hayal gücü ve disiplinden yoksun olduğu için ah muhsin ünlü'yü de yakalayamamıştır.kanımca şiirleri 5 dk'da yazılabilir.

türkiye için çözüm önerileri

topluca doğuya girip ortalık iyice kızışınca oyunu last save den açmak.

death note

filminde yagami light karakterini fragmandan gördüğüm kadarıyla cool olmayan sıradan bir abd bebesi yapmışlar.hele we are not good guys anymore deyişi ve o deyişteki oğlanlık sinirimi bozdu.lan insan az haluk bilginer gibi gırtlaktan söyler sevgilisinden ayrılan meriç gibi o ne öyle.soğukkanlı tavırlarını,karı kız sevgiden ziyade yüksek ideallerine bağlı bir sosyopat görmek isterdik ki dizide neleri feda ettiğini biliyoruz.
l in kendini göstermesi de ayrı saçma olmuş zaten ona bir şey demiycem.

özel mesaj almak isteyen yazarlar

film-yönetmen-kitap-felsefe isteyenle muhabbet edilir.

küfür olmayan ama küfür etkisi yaratan sözler

His understanding of the subject is limited.

kamyonetvekotluadam

gereksiz formatın içine sıçan boş adam.

tbmm başkanı kahraman a 5 milyonluk yeni mercedes

bas gaza aşkım bas gaza.

en çok beğendiğiniz aktör

(bkz: daniel day-lewis).

mezuna kalmak

45k dan 2k ya çektim.mezuna kalacak arkadaşların sorularını cevaplayabilirim.

çirkin birinin size aşık olması

ben pek yakışıklı biri değilim ama güzel kızların bana aşık olduğu da oldu benim çok çirkin denebilecek bir kıza aşık olduğumda.böyle şeyler teferruattır.kimi seveceğini insan seçemiyor.kimseyi kırmadan anlayışla karşılamak gerekir böyle durumları.