bugün

12.5 milyon nüfustan dolayı olabiler.
bayburtluların gelip hepsinin istanbul ikameti yaptırması olayıdır.
yalan yanlış bir yargıdır.
Dizilerin genelde istanbul'da çekildiğini gören türk kızı söylemi.
doğrudur. izmirin erkekleri de yakışıklıdır ama genelde geydir.

not: istanbuldan sevgiler.
Sadece bir yalandır. Yakışıklı erkekler hep Antalyadadır. Bir örnek verecek olursak; ben ver arkadaşlarım Antalyadayız.
hataya uğraması samandağı sokaklarında gezmesi gereken yazar tarafından açılmış dangalak başlık.
denge söz konusudur.

istanbul'un erkekleri yakışıklı kızları çirkindir,
izmir'in kızları güzel erkekleri tipsizdir.
istanbul'u gözünde güzellikler içinde gören ve bunu istanbul'a ait her şeye sirayet ettiren şahsın be'yanıdır. o kişiye sorsan istanbul'un kapkaççıları, o kadar güzel çalarlar ki, ya da yamyamları o kadar güzel laflar atar ki bir şeylerini çaldırasın ve bir yerlerine laf attırasın gelir!
istanbul un Bir metropol olması ve zenginlerin bolca bulunması ile doğru orantılıdır. Kendine bakan erkek=yakışıklı erkek. Aslında başka şehirlerde de yakışıklılar vardır ama istanbul a o kadar çok kişi geliyor ki bunun için kişiye öyle gelmiştir. Yığılma oluyor. Tabi bak bazıları ise ne kadar zıt görüşlü olduğum karaktersiz bulduğum biriyse yine de yakışıklıdır. Sezar ın hakkı Sezar a. Bu kişi meraklısı için; (bkz: ınderex)
gerçek olmayan önermedir. genç kızlarımız boş yere göç etmesinler.
polislerin hepsi cok yakışıklı yeeaa diyen kızla aynı akla sahip kız düşüncesidir.
kesinlikle yanlış önermedir.
istanbul istanbul olmaktan cıktı. her yerde kekolar apaçiler, çin malı seri üretim yeni nesil çocuklar var.
ha yolda beni gördükten sonra 'istanbulda çok yakısıklı erkekler var' önermesi yapılabilir.
doğrudur. ben buradayım.
benim Ankara da olmamla birlikte son bulan tezdir.
güncel Önemli Başlıklar