bugün

Videolarını ben de izliyorum. Donanım olarak pek ileri düzeyde olduğunu söyleyemeyiz ama ben hiç ukalalık yaptığını, terbiyesinden ödün verdiğini görmedim. Karakter olarak sevilesi bir abimiz. Evet
edip yüksel'in ''sünni ateist '' dediklerinden biridir.

nasıl ki cübbeli, sifil, ihsan şenocak müslüman yobazsa ; bu tipitip de ateist yobazlardan biri.
hafif şivesi ve efendiliğiyle sempatimi kazanmış sevilesi, saygı duyulası bir ağabeyimizdir.
son islamcı yobaz bükücü.
Youtube’de Güzel videolar yapan bir abimiz...

Kuran’a çok hakim olduğu için tüm açıklarını, tutarsızlıklarını şaaaaaak diye insanların yüzüne vuruyor.

Tabi kimse cevap veremiyor, bir açıklama yapamıyor.

Sürekli küfür, tehdit adama...
Müslümanları titreten bir cengaver, cengiz han gibi alayını ezip geçecek bir kahraman.
Zaten Türkiye'de olsa bu kadar sallayamazlar..

Adamın gotunu keserler..
filozof.
Aşırı dindar bir toplumdan ve aileden gelip dini reddetmiş, elbette kuran-ı kerime ve islam dinine hakimiyeti sebebiyle gerçekçi ve nokta eleştiriler getirerek videolarıyla gerçek arayışında olanların ufkunu açan kayserili bir babamız. Bir de gig tv vardır yakup deniz bu kanalda sürekli tartışma programlarına katılır karşıt görüşlü kimselerle fakat gig tv nin moderatörü ibrahim gerçekten saygısız ve ateist çomarı diyebileceğimiz bir insan.
ırkçılığı sert bir şekilde eleştirdikten sonra solcu görünümlü kürtçülerle, pkk sempatizanlarıyla kol kola olan kişi. Bu amcaya göre ateistsen hdp sempatizanı bir solcu-sosyalist olmak zorundasın galiba.
kendisini filozof olarak tanımlıyor. ben de kendimi bilim adamı, kaslı, karizmatik, hendsım, deha ve übermensch olarak tanımlıyorum.
Merhaba güzel insanlar.
Her videosunda dinlerin gerçek olmadığını bizzat dini kaynaklardaki çelişkilerle kanıtlayan Turan dursun gibi yürekli bir abimiz.
Pkk hakkındaki görüşleri iyi incelenmeli.

Sırf ateist ve muhalif diye şişirmeyin böylelerini.
Ateizmle ilgili videolarını faydalı bulsam da kendisinin siyasi görüşünü hiç sevmezdim ki videolarında kaynak olarak gösterdiği arif tekin de benim için aynı konumdadır. Son olarak efe aydal'a sallamasıyla kendisine birazcık olan saygımı da tamamıyla yok etmiştir.
radikal ateist fakat kendisinde tam hacı hoca tipi var ne bileyim.
Aşırı dindar bir toplum ve aileden gelmesine rağmen dini sorgulayıp dinden çıkmış kişi. Kendisine din eleştirisi konusunda katılsam da siyasi görüşlerine asla katılmıyorum. Ateizm adı altında Kürtçülük yapıyor. Aslında din eleştirisi konusunda başlangıçta çok iyiydi, lakin sonraları Kürtçü siyasete bulaşarak iyice sapıttı. ibrahim Atabey onu kaç kere uyardı bölücüler konusunda ama dinlemedi. En son Uçaktaki Ateist ve Nurşen Fidan'la takıştı.
görsel
görsel
görsel
görsel
3-4 yıl önce dini sorgulayan her kesim tarafından izlenirken, birkaç yıl önce yaptığı konuşmalarda "Öcalan'ın elini ayağını öperdim" vb. Pkk destekçisi bölücü konuşmalarından dolayı ciddi izleyici kaybetmiş olan terör destekçisi yayıncı.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar