bugün

dünün insan namzeti bugünün sözlük şeysi. bir hoş geldin diyeni bile olmamış. *
Yeni 5.nesil yazar. *
2009 yılı Akpden belediye başkan adayı olması muhtemel yazar.
i.melih gökçek'in yerine aday olarak açıklanacak olan.
sözlükte ikinci bir hesabı olan fake bir troll olma ihtimali hayli yüksek.* troll olsa da olmasa da yaptığı şey zaten çok ucuz. (#4438459) nolu entrysini (azıcık modern olun tartışma kültürünüz olsun) kendi açmış olduğu "akp karsitligini bir bok sanan universiteli" başlığına yazması zaten yeterince ironik olmuş.

iyi eğlenceler. *
(bkz: reklam kokan hareketler bunlar)
Oltasını almış sazan avına çıkmış yazar.

Sözlük bayan yazarları sazan değil lan ben çok denedim. Olmayınca olmuyor. *
hayatta mutluluk kaynağı yakışıklı, zengin, karizmatik ve ''çocuk'' olmak olan aynı nesli paylaştığım yazar.*
(bkz: #4438068) bilmediği konular da yorum yapmaması gereken yazar. sana ne arkadaşım, isteyen istediğini dinler. gel sana rap dersi vereyim o müziğin için de ne anlam var anlatayım.? ha tabi sen anlamazsın. direkt rap dinleyene barzo dersin. fake'sin anladık ama bu kadarı biraz andavallık oluyor.
kimdir, nedir bilmiyorum ama; nickiyle entryleri arasındaki mükemmel uyum güzeldir. hükümet ve burjuva yandaşlığını birkez daha, gözümüze sokmak isteğiyle yanıp tutuşmaktadır. * *
(bkz: kendinibeğenmişşimarıkukalaçocuk)
bazen hicbir ise yaramamistir.
sözlükte ne isin var o zaman! diyesiniz geldigi yazar
he bismillah kaldı mı öyleleri ? Durmasın burda zaman öldürmesin. Çıksın sokaklara, caddelere... Yedirsin paralarını gençlere. Burdan hayır duası çıkmaz o gence. Parasını biz yemiyoruz ya. Bir de 5. nesil yazarmış. (bkz: imam osurursa cemaat s*çar)
havasuateştoprak gibi bişey olsa gerek.. bilmiyorm çünkü hiç karşılaşmadım.