bugün

insanların evleridir. Onlar sizinle beraber yaşarlar. Yerler ve içerler. En çok gece olunca ev halkına musallat olurlar. Özelikle aynalara, kapı eşiklerine gelirler. Koridorlarda geceleri dolaşırlar.

Annenizin veya babanızın kılığına girerek, gece Odanıza girerler. Eğer ki onların gözünün içine bakarsanız, sizi boğarak öldürme ihtimalleri vardır. Ya da sizi evden zorla çıkararak, götürür ve cin kuyusuna atarlar. Dikkatli olmakta fayda var. Onlar sizinle aynı evde yaşıyorlar. Evet.
Okuduğuma bin pişman olduğum başlık. Yüzümü yıkayacaktım daha dişlerimi fırçalayacaktım. Offf.
Ben sordum sıkıntı yok.bilgilerin çoğu atmasyon.
yakuza cinlerinin yaşadığı yerle komşu yerlerdir. gözlerinin içine bakarsanız japon kültürünün o asilliğini görüp kendinizden utanabilirsiniz. Hata affetmezler. Hata yaparsanız serçe parmağınızın üst boğumunu kesebilirler mazallah.
yakuza cinlerinin yaşadığı yer diye okudum amk. japonya diyecektim tam.
lothlorien.evet.
Tuvalet,banyo.
amlarına koyayım onların. la sözlükte korkanlar var açmayın şöyle başlıklar. ben değil ama cidden korkanlar var.
insanların evleridir. Onlar sizinle beraberler. Evet.
Yakaza evde yaşamaz adamı öperler öperler. O cinler en tehlikeliler arasındadır. Bunlar ormanlarda ve dağlık alanlarda yaşarlar.
Kimse bilemez.
Bilen varsa kanıtlasın.
Evlerdir. Geceleri aynalar ve koridorlarda gezerler. Aile halkının kılığına girerler.
hakeza yakın olmamasını umduğum yerlerdir.
Japonya.
Allah kahretmesin. Yakuza esprisi yapılmış.
Yakuza diye dalga geçenlere de feci musallat olurlarmis.
Bu yakaza cinleri genelde velezulzula cinlerinin yancısıdır ve ankarada ikamet ederler.
yakaza cinleri tuvalet,bodrum katları,çatı katlarının araların da yaşarlar musallat olmasının sebeplerin den biri ise tuvalette fazla zaman geçirmek tir çünkü o an yemek yiyor olabilirler ve bunlar o durumdan çok rahatsız oluyorlar gece rüya da musallat olurlar genellikle.