sübhanallah kardeş serin hikaye. okudum mkym.
okumadan artıladım, çünkü işin içinde kadir mısıroğlu varsa her türlü yavşaklık dönmesi mümkündür.
Aynen öyledir... bir algı operasyonu ile yahudileri başa çıkılamaz, gücün kudretin tek hakimi gibi göstermeye çalışan zevattandır kendisi...
eğer yahudi ajanı olarak subay yapılmak istenseydi, yaptırılırdı.
tanım:gidişattan puan kırdığım hikaye.
güzel bir teori, neden olmasın.

(bkz: abramowitz tayyip i erbakan ın yerine hazırlıyor)
O zamanda Devlet Bahçeli Ak Parti Ajanı olabilir sorusunu akla getirir. Bu Kadir'i sevmem zaten ama bu adamdan ajan falan olmaz beceremez yani.
sohbetleri tam dinlemeyen insan modeli. Yahudilerin ne kadar korkak karakterli olduğunu ustadimiz devamlı anlatır. işiniz gücünüz bok atmak. biri deli der biri ajan der biri Mustafa Kemal'i kiskaniyor der. Ne dersen de. Sen 82 yaşına geldiğinde adını hatirlayamazsin lan. Adam fikihtan siyere hadisten ayete tarihe kadar birçok ilim biliyor. Havlamaya devam edin. it ürür kervan yürür.
israil sünyanın en güçlü ülkesi olduğu için kadir mısırlıoğluna ihtiyaç yok algı yaratmak için. olgu zaten bunu gösteriyor.

Kapitalist düzende paranın sahibi en güçlüdür parada israilin elindedir.
Ben kim kadir bilmiyorum ama o ölsün. Çünkü yahudilik çok pistir bence.
Mustafa Kemal e buğzu Islam içindir. Trablusgarpta ağzında misvagiyla sakaliyla tam bir mücahit gibi gozuken,meclisi dualarla açan Kur'an-ı Kerîm'i tefsir ettiren Mustafa Kemal bi bakiyorsun şapka kanununu zorunlu hâle getiriyor(bugün özgürlüğümüz çok kısıtlı diyen devrimci gençler? )1300-1400 yıllık islamin nişanı olan ezanı Türkçe hâle getiriyor.(kimse Türkçe'yi sevdiği için filan demesin)tekkeler türbeler kapanıyor. ayete safsata diyor. Savaşlara gelince,benim dedemin birisi sakarya meydan muharebesinde diğeri de Çanakkale'de şehit oldu. ecdadimiz vatani ve dini için savaştı. Allah gostermesin ama yarın öbür gün ülkemizde savaş olursa bu ülkeyi seven kardeşlerimizle yan yana düşmana karşı savasiriz. Ama sanki haşa ve kella sanki mustafa kemal bizi yaratmış gibi, o olmasa olmazdık deyip sacmalamanin mantığı yok. dedelerimiz olmasa mustafa kemal ne yapabilirdi?hiçbir şey. ayrica elestirmeyi bilmek gerek. kusursuz insan yoktur peygamberimizden baska. hata hatadir. sen yaptın ben yaptım mustafa kemal yaptı fark etmez. mustafa kemali seviyorsan sev. beni ilgilendirmez. apoyu sevme yeter. sen aponun bayrağını sallayana hain de. Mustafa kemali sevmeyene değil.
la o malı kim ajan yapar şimdi yemeyelim birbirimizi, o işsizi köyde kahveye çaycı bile yapmazlar.

bunlar hikaye, kendi çapında eğlenip ekmeğini çıkarıyor işte.
(bkz: deli)
(bkz: akli dengesi bozuk)