bugün

entry'ler (218)

8 nisan 2017 trabzonspor beşiktaş maçı

besiktasin penaltisinin verilmedigi trabzonun haksiz frikikten gol yedigi mac oldu. aksini soyleyen şerefsizdir

iran da terör örgütlerinin faaliyet gösterememesi

idam cezası olması da bunda önemli bir etkendir. ayrıca ülke içi istihbaratın ve türkiye gibi çok toplumlu olmamanın da etkisi yadsınamaz. nitekim iran dediğimiz bölgede farslar ve türklerden başka millet yok gibidir. az miktarda kürt yaşar. bizim gibi 73 milletten insan topraklarında cirit atmaz. uzun zamandır amerikan ve israil istihbaratına karşı cidi kontr faaliyet göstermesiülkeyi iç karışıklığa götürecek olaylardan nispeten korumaktadır.

nissan almera

ikinci elde hak ettiği değeri görememesi hiç de üzücü olmayan otomobil.

bu ülkenin insanı bu kadar mal olduğu için aklını kullananan, fiyat performans oranı nedir bilen, parası kıymetli insanların değerini bildiği arabadır aynı zamanda. aynı paraya neredeyse tofaş şahin satıldığı bu ülkede, 1.8 116 beygir, 4 hava yastıklı, klimalı 4 cam otomatik, absli, blok elektronik ve sağlam donanımlı, arabaya binebiliyor olmak bu ülkenin mallarının sayesinde akıllı insanın şansıdır.

angelicaa

bu yaşta saçları dökülmüş genç kızımızdır.

19 aralık 2015 istanbul halısaha zirvesi

başlık sahibi yazar üniversiteyi bitireli 7 sene olduğundan vize ne final ne bilmemektedir. geçmiş olsun.

evet iptal edilmiş zirvedir. yapacağınız işi sikeym.

henüz kimsenin katılmadığı zirve.

vay a.q sözlük ne hale gelmiş dediğim zirvedir.

updullah.

emir2005han

depomdaki vitaminleri erken bıraksam demek sözlüğe yazar olabilecek seviyeye gelecekmiş.

istanbulda, tercihen Anadolu yakasında sözlük yazarlarıyla gerçekleştirmeyi deneyeceğim zirvedir. 2007 yılında (bkz: uypaciyakoverbeni) nickimle başarılı bir organizasyona imza atmışlığım adeta bir Ahmet san olmuşluğum vardır.

katılmak isteyenler özelden ya da başlık altına yazabilirler. ayrıntıları birlikte belirleyebiliriz.

vira bismillah.

salma hayek in memeleri

Salma hayekin memeleri değil memelerin salma hayekidir.

elidor miss turkey 2015

Kazuletin tekini 1. Seçtikleri yarışma olmuştur. 3 ve 5 numara favorimdir. Sanırım 5 numarayı bacak sekli hafif bozuk olduğundan secmediler. Bir numaranın belden aşağısına diyecek lafım yok

akp mhp koalisyonu surprizi

ben anlamıyorum arkadaş millet tutturdu bahçeli akp ile koalisyon yapmayacak. lan olum nerenizle dinlediniz siz bu adamı lan. adamın agzından biz akp ile koalisyon yapmayız diye bir laf çıkmadı. akpye chpye hdpye git dedi. ama devlet de hükümetsiz bırakılmamalıdır dedi. zaten tayyip erdoğan 2 ay önce kürt sorunu yok kardeşim bu ülkede demedi mi dedi. demekki mhpnin en çok karşı çıktı politika akp tarafından da gözden çıkarıldı. mhp bir de tayyip erdoğan hükümetin işlerine karışmayacağının garantisini alınca ba gibi akp-mhp hükümeti göreceğiz. bu yazdıklarım dursun burda.

mhpnin akp ile koalisyon yapmayız dememesi

ben anlamıyorum arkadaş millet tutturdu bahçeli akp ile koalisyon yapmayacak. lan olum nerenizle dinlediniz siz bu adamı lan. adamın agzından biz akp ile koalisyon yapmayız diye bir laf çıkmadı. akpye chpye hdpye git dedi. ama devlet de hükümetsiz bırakılmamalıdır dedi. zaten tayyip erdoğan 2 ay önce kürt sorunu yok kardeşim bu ülkede demedi mi dedi. demekki mhpnin en çok karşı çıktı politika akp tarafından da gözden çıkarıldı. mhp bir de tayyip erdoğan hükümetin işlerine karışmayacağının garantisini alınca ba gibi akp-mhp hükümeti göreceğiz. bu yazdıklarım dursun burda.

yahudi ajanı kadir mısıroğlu

sübhanallah kardeş serin hikaye. okudum mkym.

tam otomatik şanzıman

arızasızlığı açısından çok küçük bir avantaj sunmakla beraber arıza açtığı anda 3 yarı otomatik şanzıman parası bıraktırır ustaya.

mutlu musun yüzde 60

bizim imam öğle ezanında tanrı uludur demeye başladı.

beni her gece sikmelisin diyen türk kızı

(bkz: başkasının yerine utanmak) bu bakınız verilmiş ama tekrar vermekte beis görmüyorum.

bu kadar da bozulmuş olamayız olmamalıyız. herşeyin bir usulü adabı, kuralı kaidesi var be.

deniz iş kanununda izinler

liman hizmeti ve şehir hatlarında çalışan gemilerde hizmet gören gemiadamlarının haftada 6 günden fazla çalışması yasaktır.

Ayrıca gemiadamına anne bana kardeş eş veya çocuğunun ölümünde 2 gün ücretli izin verilir. bu süre hafta tatili bakımından çalışılmış gibi sayılır.

zorlayıcı ve ekonomik bir sebep olmaksızın gemideki çalışmaların 1 haftadan az süre ile tatil edilmesi ile zorlayıcı sebeplerle gemide çalışılmayan 1 haftadan fazla süre için işçiye hafta tatilinde yarım günlük ücreti ödenir.