bugün

şu soğuk istanbul günlerinde pek çok insanın gerçekleştirdiği eylemdir herhalde. bir yehova şahidi olarak ben bile tanrı yerine allah dedim. toplumsal alışkanlık herhalde ya.
yarın yokmuşçasına köklemektir. antik yunan güneş tanırısı helios'u kıskandırır.
(bkz: beni yak kendini yak kombiyi yak)
Bu kış yapmayı deneyeceğim eylem.
Hayal ederken bile içim ısındı.
70 ne ya kuzey kutbunda mı yaşıyorsunuz biz akşam 19 ile 23 arasında 30-40 civarı yakıyoruz fatura en fazla 80-90 lira geliyor.

not; daha yakmaya başlamadık.
(bkz: Akp döneminde gerçekleşmemiştir)
yakmadığın zaman 90 tl cezası var dediler, ben en iyisi cezayı ödeyeyim.
ay sonundaki doğalgaz faturasına yandım allah diyerek bir çözüm aramakla neticelenebilecek bir eylem. burası türkiye.
fatura, kaynar sudan daha da yakar
Faturayı rulo yapmakla sonuçlanacaktır.
açarken içeri kaçan 70 cmlik faturayı da unutmamak gerekir.
fatura gelince bu sefer de allah allah denecektir.
(bkz: düşünce gücüyle ısınmak)
Havanın buz gibi olduğu şu zamanlarda yapılması gereken eylemdir.
Artık öyle fatura hesaplayacak durumda değiliz bence. Üşütüp hasta olup hastaneye düşmek çok daha kötü.
Bu yüzden kredi kartlarına yüklenip kombiyi köklemek doğru bir karardır.
Ayakları kalorifere uzatıp keyfinize bakın.
Borç yiğidin kamçısıdır.
Atın ölümü arpadan olsun gina.
Fatura gelince görsetirle size foturayı, köklemeyi :-).
inanmayın Abdurrahman uzun bunu yazan kişi.
ondan önce, pencereleri şeffaf polietilen örtü ile kaplayın ve kenarlarını bantlayın ki pencerel sanki çift camlı gibi olsun. bu yakıt tasarrufu sağlayacaktır. 1978 kışında dövizimiz olmadığı için, Ankara'da yakıt kalmadığında herkes öyle yapmıştı.
allah rızkınıza kefilim demiş ama ısınma konusunda bir taahhüdü yok bildiğim kadarı ile. siz yine de üstünüzü kalın giyinin, çift çorap giyin kombiyi 40 - 45 arası sıcaklıkta tutun en fazla.