bugün

(bkz: beyni tecavüze uğrayan uuserlar).
(#3456362) nolu entrysinde ironi yapmış olmasına rağmen araştırmayı sevmeyen yazarlar tarafından eksilenen yazar. *zaten kendisi de beşinci nesil yazar.
(bkz: ağız tadıyla ironi yapılsın azcık be)
kendisini dindar sanan fakat bir kaç kişinin yaptığı yanlışları 5.nesil yazarların hepsiyle genelleştiren yaptığının ifitra olduğunu ve günah olduğunu bilmeyen yazardır.
açtığı garip başlıklarla beni güldüren yazar... hayır entry'i okumama fırsat kalmadan doktor bu ne düşüncesiyle başlığa gülüyorum o çok bi ilginçtir.
tam bir çatlak olduğunu düşündüğüm, gecenin bu vaktinde beni güldürmüş, neşeme neşe katmış komik yazar. *

(bkz: #4299811)
uludağsözlükte* * 21:39 itibarı ile sürekli tematik entryler giren yazar. ancak bilgileri biraz daha fazla verse ya dediğim yazardır ayrıca.
yaşam felsefesini kısa ve öz anlatan yazar:

(#4299811)
dikkat ceken yazar.
çok profesyonel kopya çeken yazar.
tombala çeken yazar. *
malum şeyi de güzel çeken yazar.
zaman zaman bankadan para çeken yazar.
çekiştirilen yazar.
4 çeker yazar. hemi de arkadan çekişli...
nick altı entrylerini okuyup iç çeken yazar.
an itibariyle başlıkatör olduğunu farkettiğim yazar.
sürekli garip başlıklar açan yazar. başlıklarda kullandığı materyaller göt, meme, am, pipi, kaka, bok, sidik vs. işte bunu seviyorum.
abazan sözlük yazarıdır kendisi.*
esprileri ile soğuk duş aldıran yazardır. sözlük deneme yanılma tahtası değildir.

yapma canım etme canım.
değişik insan. klişelerin adamı değil. ben sevdim, sevmeyenler utansın lan.
an itibariyle sevmeyenlerinin utanıp beni eksilemesiyle hatırlayacağım yazar.
tanımam etmem yazarı.şahsım hakkında:

(bkz: sallıyor efendim durduramıyoruz)
sıradan bir yazar. salaklık yapıp bi süreliğine buradan yazacaktır ne yazacaksa. kafasına takılan sorular falan vardır, sıyırmıştır.

hani arkadaş topluluğu içinde bazen kendini yalnız hissedersin ya, bazen acaba bu bana oynanan bi oyun mu dersin, yeri gelir arkadaşlarına gıcık olursun, yeri gelir arkadaşların sana gıcık olmuş gibi hissedersin.. bana olmuyor anasını satayım bu, son zamanlar. neden bilmiyorum ama olmuyor. zamanında olurdu ama artık olmuyor. herkes ya maskesiyle oynuyor oyununu ya da ben salaklaştım. herkes mi çok iyi lan, herkes mi süpersonik..

aklıma takılan soru ise acaba arkadaşlara dostlara karşı hani şu çok gıcık hislerimiz vardır ya, bazen kıskançlık, bazen gıcıklık, böyle ağzından küfür çıkacak gibi olup üslubuyla söylemek yani küfrü söyleyememek. kız arkadaşından gıcık kapmak ama dile getirememek. konuşmasından nefret etmek, onun o anda her şeyi biliyormuşcasına nutuk atarken ağzının ortasına patlamamak. bi bok bildiğin yok lan diye hömkürmek..vs işte. yani bu gibi durumlarda ne kadar sabırlı oluyoruz lan, içimizdekileri diyemiyoruz. desek ne olur? biter tahminen arkadaşlık dostluk. ya da bitmez ne bileyim. kandırıyoruz olum kendimizi, ne kadar yapmak isteyip, yapıcağımız şeyin gerçek anlamda kötülük için değil o anlık kendimizden nefret etme ya da sinir harbinden dolayı olsa da puştun tekiyiz. kandırıyoruz hem kendimizi hem dostumuzu, dostlarımızı. söyleyelim demiyorum ama harbici değiliz lan, onu biliyorum..
deli.

geçen lavaboda marul yıkıyodum. salata yapıcam üzerinize afiyet. bu söz de amma saçma lan. üzerinize afiyet. neyse işte marul yıkarken hoop düş lavaboya.

arkadaş at onu dedi,

niye lan dedim,

pis olm lavabo dedi,

la mallaşma ne pisi lan dedim,

lan olm her şeyi yıkıyoz dedi. pis valla at onu dedi.

lan ağzınla sölüyon işte her şeyi buradan yıkıyoz, üstüne bulaşık yıkıyoz burda, anliican evdeki en temiz yer burasıdır lan dedim.

öyle aga, bana göre evdeki en temiz yer mutfak lavabosudur valla. valla değil de öyledir tahminen. abi öğrenci evini sittr et ama böyle normal anneli babalı evde en temiz yer bana göre lavabodur lan. anne olm hergün bulaşık yıkıyo, hergün bir şey yıkanıyo orda. karşı gelmeyin la, bence zaten. anneli bir evde heryer temizdir zaten de en temizi diyom ben..
canı sıkılmış yazar. öyle valla miss. mod elleşme entry ye cevap vermedim. tanım o.

buradan sesleniyorum amaç dikkat çekmek değil olm valla. okumadan geç istiyorsan, istiyorsan bas eksiye, hatta bütün entrylerimi eksile, umursamıyorum karmayı marmayı. içimden geçeni yazıyom.

hani arabaların arkalarında bebek var dikkat, beybi on bord felam gibi yazılar vardır. acaba diyorum bunu yapanlar mı gerizekalı.. evet onu üreten firma bence gerizekalı. şimdi ben de yaptım, ben de yapıştırdım felam demeyin. size demiyorum gerizekalı diye. ama abi onu takınca arkadaki sürücü arkadaş ''haa bebek varmış çarpmayalım'' demeyece ki? ya da ''bebek yokmuş gir kıçından şu arabaya'' da demeyecek. hakimiyeti kaybetmiş sürücü du lan du bebek var arabada diyerekten süpersonik gücünü kullanmayacak ki..

yani onu oraya yapıştırmaktaki amaç bizim çocuğumuz vardan başka bir şey değil ey okuyucu. hiçbir trafik canavarı o arabada bebek var diye çarpmamazlık yapmaz. kaza güzel kardeşim bu. allah kimseye vermesin de o sıtikırlar bir şeye yaramaz yani. yapan firmalara sesleniyorum, olmamış be azizim..