bugün

cok nazik bir yazar. saygilar.
16 adet duble-v si olan nick yani 32 adet v vardir bu 32'nin anlamini ilerleyen günlerde lost dizisinde de görecegiz.
w lerin toplamının kareköknden dolayı bu nicki koyduğunu düşündüğün nickili yazar. (bkz: 4) (bkz: #696047)
(#3603397) iyice saçmalamış yazar.
(bkz: fatal error)
(bkz: kotayı geçmek)
onu açtığı yaratıcı başlıklarla tanıyoruz. içten içe düşünmeden de edemiyoruz onun hakkında. şöyle ki gece geç saatlerde dahi başlık açıp kaçtığı gözümüze çarpıyor.
ulan rüyanda mı gördün, tuvalette mi aklına geldi, noldu?
- hea.. ordan oraya şöyle şurdan şuraya şunu koy. hoop!.. ohoo süper başlık olur. girip açıyım.

gecenin şu saati açılan şu başlık:
(bkz: sirat koprusunde arkadasa saka yapmak)
ne izliyorsun bu saatte sen arkadaşım? hadi gece vakti din, inanç kelimeleri aklımızda gırla oluyor da "şaka" ne lan? iki kaşın arasına yağ sürüp yiyim yapma hemşerim. lütfen ama yaratıcılığında hatır ve hesap sükunu var.

yaptığı bu vur kaçları insan düşmanına yapmaz. sözlüğü düşman bellemiş belli. tez vurun kellesini.
kaka başlıklar açan yazardır. *

edit: kakası hala bitmeyen kişi.
kaka furyasını başlatan yazar.
scatologist olduğundan şüphelenilesi* yazar.
an itibari ile sözlüğe sıçmıştır.
muhtemelen kücük kardesi bilgisayarini ele geçirmiş.
(bkz: tu kaka)
kaka deyip geçilmemesi gerektiğini, şu hayatta ki önemli ayrıntılardan birinin de kaka olduğunu hatırlatan yazardır...*
hemoroid* olduğunu düşündüğüm yazar, kakayla kafayı bozmuş. **
bu sefer tu kaka sana.
(#3669549)

esneyen sevgilinin agzına tukurmek adlı girisiyle beni yaran yazardır. takibim altındadır. **
baslik sicanlarin önde gideni. bari etrafa sicratma. sivamasi zor oluyor bea.
5. nesil caylak olmus kisi. nedenini tahmin edebiliyorum ama ayni seyleri ben de yaptim. o sadece sicti ben de sivadim. cısss yapma bir daha..
bu hızla giderse yakında silik olacak yazar. az sakin yeğenim silik olursun üzülürsün. asdhklsgga
silik olmayasıca yazardır, entryleri * eglencelidir, takip edilesidir.
olmadı moderator olunca geri alırım. *
başlıklarıyla sevgili katliamı yapan sağlam yazar.
yaratıcı ve komik yazar, salyalar sacarak izliyoruz.
bir arkadaşla konuşmama konu olmuş kaliteli yazardır.

- olm şu adam süper yazıyo lan

+ hangisi lan?

- şu bissürü dabululu olan.
aktar yazar. kendisine sormak istiyorum, basura hangi bitkinin suyu iyi gelir?
kızlık zarı uzmanı.
6 senelik tıpı bitirmiş, kadın doğum uzmanı olmaya hazır izlenimi veren yazar...