bugün

bir yazar.
sözlüğün en iyi yazarlarından olan bu arkadaşımızın entryleri bana sıcacık salça ekmek günlerimizi hatırlatıyor.
(bkz: #13008626) yaptığı düzadam tespitiyle beni benden almış yazar. tebrik ediyor ve sözlükte iyi eğlenceler diliyorum.
(bkz: #13281482) 'sarışın adam yakışıklı değildir' demiş yazar. tabii ki güzellik/yakışıklılık görecedir ama 'sarışın adam yakışıklı değildir' demek en azından charlie hunnam'ı hiç görmemiş olmaktır bence.

görsel
http://28.media.tumblr.co...upm3K3NC1qd5owyo1_500.jpg
görsel
görsel
etrafı anormal isimlerle çevrilmiş***gitar müptelası genç rocknrolla.
kıvırcık, çikolata, slash, nota bilgisi, zeki enes akkan, batesmotelpro, gitar, ses, psikoloji, model, şebnem ferah, ogün sanlısoy, metallica... konu başlıklarında hiç durmaksızın konuşabilecek, enerjik, hoşsohbet yazar.
sağlam entyler giren bu arkadaşımız, sözlükte en sevdiğim yazarlardandır.
Çok konuşkan olmasıyla bilinip çevremizde bolca tanınır. Severek takip ederiz, eğleniriz.*
(#14544187) Aynı durumu paylaştığım 8. nesil yazar.
zeki bir yazar, laf yetiştirilmiyor.
teselli etmeyi beceremeyen yazar. aynı zamanda çok iyi dost ve sırdaştır. * *
otobüste barda ya da herhangi bir yerde biriyle tanışırsınız bakışlarıyla size güven verir, her şeyinizi anlatırsınız. sonra eve gidip yatağınıza yattığınız da içinizde en ufak bir pişmanlık olmaz tekrar karşılaşmak istersiniz onunla. işte o insanlardan. gözünün içi gülüyor kalbi tertemiz.

gencecik ama bir o kadar olgun. başarılı işlere imza atacağından hiç şüphem yok.

not: güpgüzel bir yazar.
nesildaş yazar. sohbeti de iyi, aynı lisede eğitim de görmüşüz. inşallah nice güzel entry'ler girer sözlüğümüze. *
Çikolata, gitar, kıvırcık saça asla hayır diyemeyen yazar.
Bugün doğmuş yazar.
güzel bir kafa yapısına sahip, gayet eğlenceli, kıvırcık saç ve Slash manyağı bir yazardır. Fazla duyarsız bu bazen benim canımı sıkar ama severim kendilerini. Güzel yazıyor, lafı gediğine oturtmayı biliyor.
kendimi fahri abisi kabul ettiğim yazardır. selamlar.

yalnız yazar. ühühüğhühüğh..
ilişki nedir? sorusunda müzikli başlangıcını bilen biridir.

(#19497378)
iyi yazardir.
amaninda amaninn, selamlar efendim. kendisine come as you are diyoruz.
(#20572451)

nereden bilelim beyaz olduğunu takla at da inanayım. evet.
üniversite yaşantısı başarılar içerisinde geçmesini dilediğim yazar. gönlünüzce olsun. evet.
Üniversite yaşantısı boyunca umuttepe'nin karlı yollarında başarılar dilediğim, gece yarısından sonra mümkünse slash dinlememesi gerekli olan, beni arama motorlarında isim araştırmaya sevkeden, sağlam müzik kulağı olduğu gibi bunu icra eden pek değerli yazarımızdır. Kalıcı olması dileğiyle.
güzel şarkı dinleyen yazar.
Yavuz Çetin dinler, hoş sohbettir. krizi fırsata çevirmesi dileğiyle...
Beni kadın zannettiği için savcılığa verdiğim yazar. Hala devam ediyor davalar.