bugün

Uygur vs kürt karşılaştırmasındaki girisinde sacmalamis ve terörist sevici olabiletesi yüksek olan yazardır.
ak şakirt, dallama bir yazar.. zaten silmişler.
(#22002436) Boşuna üzülme dostum, muhakkak yeni nickiyle aramızda koşturuyordur. Hangi yeni yazar canhıraş Atatürk düşmanlığı için bi tarafını yırtıyorsa kesin odur, ipucu olsun sana.*
sözlük biraz nefes almış, kendine gelmiş görmeyeli diyordum sebebi belli oldu.*
(bkz: yedinci nesil silik)
candır can.
(bkz: terelelli)
şahsıma alevi diyen okuması kıt, yazması redaksiyondan ibaret varlık. okuduğunu anlayamıyor. demek ki var bir gerilik.

(bkz: akp sosyal medya dezenformasyon ekibi)
(bkz: zihinsel engelli)
--spoiler--

Haluk Tarcan, Anadolu’ya M.Ö. 13 bin yılında geldiğimizin bölgede bulunan mağara yazılarıyla ortaya çıktığını söyledi. Tarcan “atalarımız 13 bin yılında geldiğine göre demek ki buzullar nedeniyle göç ettiler. 1071 tarihi Batı tarafından Anadolu’daki Türk varlığını yok etmek için icat edilmiştir. En son geliş tarihimizi ilk geliş gibi göstermişlerdir” dedi. “Anadolu’ya göçebe değil göçmen olarak geldik. Geldiğimizde yazıya ve bir kültüre zaten sahiptik” diyen Araştırmacı-Yazar Tarcan, Türklerin Anadolu’ya ve oradan da Avrupa’ya yaydığı kültürünü şu şekilde anlattı: “Sümerler yazıyı 5 bin yılında buldu biz 12 binlerde yazı elemanı içeren figürlere sahiptik. ilkokul ve üniversite bu nedenle Öntürklerde görüldü. Anadolu’ya ışık getirdik. Türkler, Batıya demokrasiyi, seçimi götürdüler.

--spoiler--
Sozlugun issiz gucsuz serserilerinden biri.
yedinci nesil çaylak.
#21490919 burada ak partili olduğunu ama atatürk'ü sevdiğini idda etmiş. Yorum size ait..
#21491978 Bırak yazsın... ancak biz kendi değerini eşeğin g.tüne sokunca ağzından köpükler gelerek arapça gibi görünen ama arapların bile anlamadığı dilde ağlamasını izlemek daha zevkli olur...
atatürk'e alenen selanik de doğmuş en büyük yavşak diyen yazar. ve hala bu sözlükte yazıyor.
hipermetrop yazar.

görsel

bir şakirtle sohbet etmek başlığındaki yazımda akp'nin adının bile geçmemesine rağmen, yazımla ilgili yaptığı yorumda her akpliyi yobaz ''yaptığımı'' söylemiş. ben nasıl yobaz yapıyorsam? yobaz sandığımı söylemek istedi herhalde kendisi.

kendisine en kısa zamanda bir göz doktoruna gitmesini öneriyorum. Bir de sözlükte yazarken, yan sekmede http://www.tdk.gov.tr/ sitesini açık tutsun. Güncel Türkçe Sözlük'ten kullandığı sözcüklerin anlamlarına baksın, doğru sözcükleri kullansın.
kaşarlı yobaz şakirt.
Verecek cevap bulamayınca en beğenilenleri seri eksileyen zavallı.

insan bu kadar da düşmemeli be evladım.
Herkesi çoluk çocuk sanan ağlak mağdure. Buna özal desen ressam mı diye sorar gelir burda yol yordam öğretmeye kalkar.

Yeni nesil troll değneklerden biri.
tek kelimesi kürt olanları üzmüş yazardır. yok kürtler şöyle yok aleviler böyle. vay anasını ne çok gerici halk varmış türkiyede. geç oldu çocuklar yatın uyuyun. üzülmeyin ama, biz birlikte türkiyeyiz.
Sozlugun gereksiz yazarlarindan biridir. Kelime dagarcigi fasist kelimesiyle sinirlidir. Sorsan onun anlaminida bilmiyordur.
Tek bildiği kelime faşist olan yazar. Yazık la kimin mağduruysa.
(#21470697)

kurşuna dizilmek istediğini beyan eden yazar.
bazı hayal alemindeki şahısları nedense realist bir açıyla baktığı için kızdıran yazardır. türkler anadoluda daha eskiler burası türk toprağı diyen faşist sensin. türklerin kürtlerden anadoluda daha eski olduğunu kanıtlasın ben yazarlığı bırakırım. zaten bırakmak için bahane arıyorum. malum okullar başlıyor.
kürtler anadolu da bizden önce varmış bu mahlukat öyle diyor. biri şu beyinsize okumayı, yazmayı, düşünmeyi öğretsin.
dönerci bir ablamız.
(#21320869) Bu entrysinden de görebileceğiniz gibi Türk-Kürt ayrımcılığına güya şiddetle karşı çıkan
ama (#21320991) entrysinde olduğu gibi iş alevilere gelince ayrımcılıkta, ötekileştirmekte, alay etmekte hiç beis görmeyen yazar.

işine hangisi gelirse artık.

Ayrıca ona buna "kafayı atatürk'le bozmuş yazar" çamuru atan bu yazarımız en alakasız konuları atatürk'e bağlayacağım diye rektumunu sürekli zorlamakta. ne ilginç.

Edit: Kendisi bu entrymden sonra şöyle (#21348006) bir entry girerek, nasıl kıvırılır, nasıl yanardönerlik, samimiyetsizlik yapılır (alevi kardeşlerim ahahaa- adam aleviler öldü oh olsun diyordu kardeş oldular) cayip güzel örneğini vermektedir. Taptığın recep bile başaramaz bu kadarını.*