bugün

"bazen elimden hiçbirşey gelmez" anlamına gelen fatih terim cümlesidir.
tabi biz bunu türk olduğumuz için anlıyoruz... fatih terim'e saygımızdan... yoksa kıç ile gülünecek cümledir o ayrı...
recep ivedikin 3. serisinde fena halde kafa bulduğu kelime topluluğudur.

şahan abimiz o filmde sahne gereği son anda its dı peyntbıl dets dı peyntbıl diyerek yarmıştır.
bir fatih terim quoteu tam yerine uygundur.
fatih terimce "bazen elimden bir şey gelmiyor, napabilirim ki" demektir. yani galiba, kanımca bunu demek istemiştir, ama halen emin değilim. *
itz a fıtbıl thatz a fıtbıl diyerek olaya son noktayı koymuş tarihe geçmiştir. ingilizce öğrenenlerin onu örnek alması gerekir.
you can has going to been go to the school. *
bir insanın kendiyle ne kadar barışık olabileceğini göstermiştir hepimize fatih terim ustamız. izledikçe insan gülme krizine giriyor orası ayrı. özellikle itz dı fıtbıl detz dı fıtbıl kısmında *
[http://www.youtube.com/watch?v=ChkFtdzDKxs ]
zorda kalındıgında kullanılabilen durumun hassasiyetini Fatih Terim usulu ifade eden gayet keyifli bir cümledir.
good morning mrs. brown dan sonra en sevdiğim ingilizce cümledir. kullanırım ben bunu *
i dont want to see the back, i want to...i want to see the front, diyerek chicken translationa örnek vermiştir terim bu videoda.
sonundaki "s" yi gülerek söylediğinden mütevellit "ssss" şeklinde söylüyor fatih hocam. hey gidi hey.
fatih terim grammeri ve aksanıyla kurulmuş soru cümlesi, normal cümle de olabilir karar veremedim.
(bkz: nothing else matters)*
(bkz: bazen ne yaparsan yap olmuyor bazen)
(bkz: i dont want to see the back)
(bkz: i want to see the front)
(bkz: sam big okazyons)
ingilizce sıçmaktır.
vizeler öncesi sölenebilecek sözlerden biridir.
(bkz: in the tabela)
tam olarak sikilmiş götün davası olmaz anlamına gelir.
kim ne derse desin, çaresizliğin en içten ifadesidir benim gözümde. *
hayatınızı değiştirebilecek cümle.
what can i do sometimes, "dazınt metır for mi, for as, big geymz ar iizi zen dı adır geyms" olarak başlayan fatih terim ingilizcesinin bir cümlesidir efenim.
(bkz: okazyon)
(bkz: tabele)
fatih terim'in muhteşem ingilizcesini yardırdığı cümle.