bugün

genç kızların yanlış kişilere güvenmesi, kandırılması, kendi salaklıkları ya da bir anlık hevese kapılmaları nedeniyle web cam'de birilerine bir yerlerini gösterirken babalarının odaya girmesi durumudur.
pek vahim sonuçlar doğurabilir.
tanım tadında: görsel
akabinde 'web camde dayak yemek' şeklinde devam edecek olaylar silsilesi...
(bkz: girmeyin baba ile kız arasına)
(bkz: içeri girdiğimde memelerini sıvazlıyordu)
hem soyan, hem soyunan hem de baskın yapan için "haskktr..!!" dedirtecek bir olay.* *
(bkz: görmemezlikten gelmek)
veya olası bir diyalog,

- kızım napıyordun öyle üzerindekini sıyırmış?
+ eee.. baba bu son teknoloji! doktorlar artık internetten kamera aracılığıyla muayene edebiliyorlarmış ben de "göbeğimdeki" çıbanı gösteriyordum..
-aa pes vallahi. ben de şu prostatı göstereyim çık 2 dakka dışarı bakalım..
+ !??!
kendi katlini vacip hale getiren kız. bu arada kızın memeleri tüm memleket gördü. babasının vuracağı yoksa da vurur artık bu kızı. *
(bkz: kalk kız soğan doğra gerizekalı)
(bkz: göster ablana pipini oğlum)
karşılaşıldığı durumda kötü sonuçlar doğurabilecek olan ; kızın evden o halden atılması, dayak yemesi, rencide edilmesi, orospu sıfatını babasından alması vs.. hadisedir.
babanın "napoyısun olm öyle sandalyede dal taşak?!?!?" dedikten sonra çocuğunun yanına gelince kendini de ekrana dahil eden kamerayı keşfedince "kendini elalemin kızlarına gösterceene biraz dasınavlarda gösterseydin ipneeeeeeee!" diyerek oğluna bir osmanlı tokadı çarpacağı olaydır.
baba manchester united taraftarı olduğu için sorun teşkil etmeyen olaydır. * chelsea'li olsaydı ağzına sıçardı o ayrı...
baba ingiliz olursa pek fazla sorun teşkil etmez.
(bkz: medeni avrupalı)
(bkz: mezhebi geniş ingilizler)
diğer aile üyelerinin festivale katılması için yapılan planlanmış olay.
(bkz: web camde grup)
taş gibi göğüslerin kapanması ile sonuçlanan kahrolası durum.
halk arasında yarrağa yan basma olarak tabir edilen durum olsa gerek.
bir liverpool komplosu olabilecek kazadır.
baba içeri girdikten, durumu anladıktan sonra görüşme yapılan kişiye cinsel organını gösterebilir, asıl show başlamıştır efendim.
kızın başına gelebilecek en kötü durum.

not: (bkz: kız değildir o).
baba aynı zamanda bilgisayar ekranında boşalacak bir delikanlı görür.
siktir. mal mı o neden kapı açıkken yapıyor. sığır.
babanın görüpte görmemezlikten geldiği durumdur.
Yerin dibine sokacak ve insanın başına bela açacak olan durumdur. Böyle şeyler yapmayı akıl eden kapıyı kitlemeyi de akıl etmeli.
olay fena patlar. eğer baba görüpte harbi görmemezlikten geldiyse türk değildir ki üstünde formadanda anlaşılmaktadır.