bugün

entry'ler (252)

çocukken yazarları etkileyen filmler

temel iç güdü. *

uyuşturucu alkol ve seks bataklığındaki kadın

konsamasyona cıkması muhtemel kadındır.

kavga esnasında söylenen sözler

gelsene bizim mahalleye ha siktirtcem olum senin götü.

4 kasım 2012 beşiktaş mersin idman yurdu maçı

tahminimce berabere sonuçlanıcak bir maçtır.

ünlü kürt sanatçılar

kişisel fikrim striptiz bir sanattır çünkü o direkte dönmeler, baş aşağı durmalar, kaymalar vs.ler falan hep bir meziyettir. bana göre en büyük striptiz sanatcılarının arasında hatta en başında imralı strip clubta hergün sahneye çıkan apocuktur. aldığım duyumlara göre cukkası saglam olan müşterilerede konsada çıkıyormuş.

her gün et yiyip kurban kesmeye karşı çıkan tip

tipitip sakızından daha da tip olan tiptir.

kızların kaslı erkek hayranlığı

bilinç altında iyi sex yapılacağı şeysi vardır ancak kızları en iyi sikenler çirkin gösterişi olmayan erkeklerdir.
not: kızlar mesaj atmayın düzenli sex yaptığım biri var. *

nazim hikmet i kucumseyen potansiyel homo

nazım hikmeti küçümsemeyen homo kadar homo olmayan homodur.*

swag

şekilsiniz ya mına koyimdeki şekildir. akıllara bu parçada gelir http://www.youtube.com/watch?v=HY9uZWCh4go

sadece türklerin sorabileceği sorular

bu araba kaç basıyo ?

sevgiliye keşke güzel olsaydın diyen erkek

kelimenin tam anlamıyla odundur. *

8mbit bağlantının 512 kpbs e düşmesi

dsmart nette 50gbden sonra oluşan durumdur. aldığım duyumlara göre o durum kalkmış yada kalkacakmış tüketici şeysileri itiraz mı ne etmiş. *

azis

bulgaristan şoparlarından olan ibne şarkıcıdır. kesinlikle bülent ersoy daha delikanlıdır o kadar delikanlıdır ki bülent bunu siker.

bir kadının en lezzetli yeri

kukusu afedersin.

ts taraftarlarının spartak moskova yı desteklemesi

sıradan bir olaydır. pontus rum devleti zamanında rus knezikleriyle iyi ilişkileri olmuştur zamandında onun için normaldir.

meme üstü yorgan

çoğunluğu türk dizi ve filmlerinde olmak üzere tüm dünyada yapılan olaydır. gerçek hayatta ilişki bittikten sonra yataktan kalkarken hiç bir insan üstünü başını örtme gayretinde değildir ancak ne hikmetse dizi veya filmde orasını burasını örter. bayanlar memeye kadar çarşaf, yorgan çeker erkek beline dolar buldugu şeyi. ünide ilk eve attıgım kızda böle birşey yapmıştı ona kızmıştım bana verdiği cevap ise ''-ya nebileyim işte filmlerde falan oluyo ya sanırım alışkanlık oldu'' artık görüşmüyoruz. bide bana sadece bir kişiyle oldum ama pişmanım demişti kendini ele verdi salak alışkanlık oldu diyerek.

sağak olmak

sağlak olması gereken başlık.

34 cm lik penisle yapılabilecek işler

kendine muamele çekersin abazanlık döneminde.****

7 0 i hazmedememek

meselenin hazım meselesi olmayan meseledir. mesele modern futbol anlayşının olmadığı dönemin anlaşılmamaısı meselesidir bu yüzdendir ki fransız klübü salatasaraylı taraftarlar kendilerini avuturlar.

hiç oruç tutmamış ateistin bayram tatili yapması

(bkz: hadi ateistler açıklayın)