bugün

Anlam veremediğim insan. iğrenç diyenler bile mevcut.
igrenc demesem de fazla sevmedigim tatlıdır. (bkz: bir cigkofte değil)
çok çok çok çok güzel yapan bir yerde yemedikten sonra haklı olan insandır. bir kere hamuru önemli hamurunu bile fıstıklı çikolata parçacıklı yapacaksın ki krebin o yavan tadını alsın yoksa tabii iğrenç gelir.
waffle candır, sıcacık çıtır hamuruna ek meyve ve çikolatalar ile daha da güzelleşir hele ki üstüne krokan ve dondurma konulursa o hem tatlınız hemde bir öğününüz olur.
waffle sevmeyen insandir. sahsen ben de pek haz etmem.
Bence hepsini ayrı ayrı seven ama grup halinde beğenmeyen insandır.
ağzına büyük lokma sokamayan insandır ya da başka bişey.
görüntüsü fena durmayan tatlıdır. tadı hakkında torum yapamayan hiç yememiş olanlar olabilir benim gibi.
waffle'ı diğer yiyeceklerden ayrı tutan, üste çıkaran net köylüdür. ben bunu yiyorum, siz gözleme yiyorsunuz diye bağıran görmemişliktir. facebook'ta waffle severler grubunu kursalar yadırganmaz. yemeğinin resmini çekip instagrama koyan görgüsüzden farkı yoktur.
muhtemelen ya hiç yememiş olan ya da merdiven altı biryerde yiyip pişman olmuş olan insandır.
Midesini karıştırmayı sevmeyen insandır. O kadar tatlı varken o ne be.
(bkz: waffle yedikten sonra şeker komasına girmek)
Tövbe bismillah dedirtir bana.
Ya sevmiyor demek doğru olmaz da yani düşkünü değilim dediğim durum.
Waffle çok güzel bi şey ya deyip yarısına geldikten sonra "abi bunu Nasıl bitiriyorsunuz ya yenmiyor bu" diyen benim gibi insanların da dahil olduğu gruptur. Hakikaten o kadar tatlıyı Nasıl bitiriyonuz lan?
bence de iğrenç. çok şekerli.
Yemekle aram pek iyi değildir.Koca günü Devlet bahçeli püskevitleriyle bitirebilen bi insanım ve hiç waffle yemedim lan.Yani yemeyince de oluyor çok da abartmayın.
Entry leri okuduktan sonra farkettim ki, ben daha hiç yemedim waffle. En kısa zamanda çözücem bu sorunu.
diabet / şeker hastaları. napsın adam yese komaya girer.
muhteşem bir insandır. waffle yiyen enayidir lan. belçika tatlısıymış peh. ulan git baklava ye, aşure ye, sütlaç ye, güllaç ye, kazandibi ye ye oğlu ye. ama waffle yeme lan waffle nedir allah aşkına. açık ve net.
hiç waffle yememiş insandır, üstüne bi de kötüler.
çok fazla şekerli 1-2 kere yiyebildim ancak.
Ben bedava her tatlıyı severim.