bugün

votkanın en hoş halidir. votka portakalla güzeldir , portakal votkayla anlamlanır. * *
(bkz: screwdriver) olarak da bilinen kokteyl.
süper kafa yapan içkidir. yanına da çikolata almanız tavsiye edilir.
üstüne biraz bira katarsanız içimi çok daha güzel olan içecek.
icine likorle daha da guzellesebilen ickidir.
tam kararında olursa içmeye doyamayacağınız, vodka'yı fazla kaçırırsanız çabuk sarhoş olabileceğiniz, portakalı fazla kaçırırsanız güzelim vodka'nın tadını alamayacağınız karışımdır.
votka redbull varken içilmemesi gerekendir.
Votkanın saf ve durgun halini neşeli hale getirebilen,c vitamini içeren meyvesuyu türüyle birleşmiş halidir.
yazılarını severek okuduğum, saygı duyduğum yazar.
türk kızlarını seven, takip ettiğim iyi, çok iyi yazar.
portakal suyunu taze sıkılmıs olursa daha iyi olur . tat olarak gerçekten güzel ama ben votkayi sek içme taraftarıyım.
iyi insan.
meyve suyunun markasına göre acılık katsayısı fazla olabilecek karışım. Neyse benim ki votka vişne hop portakal orda kal.
(bkz: votkaportakal).
kesinlikle vodka vişneden daha etkil ve lezizdir.
sek vodka olmalıdır, yanında bir dilim portakal. shot yapılır ardından portakal dilimi yenir. vodka böyle içilir. meyva suyu dökmek falan vodkaya yapılacak bir hanzoluktur.
(bkz: enerji votka)
kim ne derse desin votka vişne'den daha az mide bulandırıcıdır.
sakin bi yazar. ergenlerle nasıl konuşacağını biliyor kanımca. devam.
yazdıklarını beğendiğim, iletişim konusunda başarılı ve akılcı bir yazardır. Kesinlikle sakin, büyük ihtimalle de konuşmaktan ve kendini parçalamaktan çok dinlemeyi ve gözlemlemeyi seven birisidir. " pink floyd'dan zevk almak için uyuşturucuya ihtiyacın yok ama uyuşturucudan zevk almak için pink floyd'a ihtiyacın var. " sözleri ile de çok fonksiyonlu ve açık uçlu bir denklem oluşturup kaçmıştır.
edit: dostum kalemine kuvvet yaz sen... senin kalemin kaybolmasın.
çok rahat içmemizi sağlayan, dolayısıyla çok fazla içmemizi sağlayan, dolayısıyla çok kolay kafa bulmamızı sağlayan karışımdır. portakal suyu sayesinde (mümkünse asitsiz) çok seri içebiliyoruz. kafamız kısa zamanda mükemmel hal alıyor. aynı zamanda ne kadar içerseniz için kusturmuyorda (tok olmanız şartıyla). tavsiye edilesidir.
Kaan tangöze kişisinin favori içkisi diye bilirim. ikisini de öperim.
kavrulmuş bademle iyi gider. tadını sikeyim de kafası güzel.