bugün

profesyonel olan bir insanın duyguları olamaz mı sorusunu akla getiren futbolcumuz. formsuzdur, kötü oynuyordur evet ama hiç kimsenin onu üzmeye hakkı yoktur. biz trabzonspor taraftarları oyuncumuza sahip çıkıyoruz. bugün ona sahip çıkmaya çalışanların zamanında volkan şen'e ettikleri küfürleri de iyi biliyoruz. kimse kimseyi kandırmasın.
profesyonel oyuncu diye küfre kayıtsız kalmaması gereken topçu. az daha prof. olsa demek ki sikseler ses çıkarmaması gerekiyor.

zor iş.
eline tutuşturulan bir kağıdı ezberleyen ve çakma mafya başkanının gönlünü almaya çalışan futbolcu. hayat senin hayatın karışacak değiliz umarım mutlu olursun diyorum ama olamayacaksın. bursaspor'dan ayrıldıktan sonra hakan şükür dışında kim mutlu oldu ki zaten? sana ihtiyacımız olduğu için dön yuvana volkan şen demedik ki zaten. neyse seneye urfa'ya kankanin yanına gidersin artık. şampiyonlukta ve sonrasında bize yaşattığın her şey için teşekkür ederim.
insandır ve ağlamakta özgürdür, insan olduğu için o küfür ona ağır gelmiş olabilir.
birileri insan tanımını ne zaman unuttu da insanları sadece işini yapmaya programlanmış robot gibi düşünmeye başladı.
Kendini bilmez şerefsizler tarafından ağlatılmış olan futbolcu. Koskoca adam sahada ağladığına göre, dolmuş demek ki. Bir iki günün olayı değil yani bu. O değil de bu adama herkesin sahip çıkması, kendine taraftar diyen o andavalların da stada bir daha alınmaması gerekirken, başkan Volkan gidecek demiş. Ben Volkan'ın yerinde olsam tek saniye durmam daha. Volkan'a takım mı yok sanki, herkes kapıda kuyruğa girer ama Volkan çıkmış özür dilemiş. Yakıştıramadım hacım ben.
fazla profesyonel topçu. ben adamı kesinlikle yermiyorum, anasına gözlerinin önünde küfür ediliyor ve adam da çaresizlikten ağlıyor. çok basit, insani. sikmişim profesyonelliği. ama hakikaten kulüp başkanının tepkisi konusunda da çok profesyonelmiş. siktiri çekmesini beklerdim mafya kılıklı laza.
amını sikim sanki tüm stad yada tüm maratn birlikte sövdü kenardan 4 farozlu çekmiş kafayı sövmüş sende piçlik yapıp ipne ipne oynamasaydın kardeş ha bu demek değildir ki haksızsın ama tam haklıda değilsin ne o ağlama falan yakışmıo amk. *
trabzonspor'da bazı taraftarlarla yaşadığı olaydan sonra bursaspor'a dönmesi için kampanya başlatılan oyuncu. dönse iyi olur mu? bence iyi olur ama dönmesi söz konusu mu? şimdilik net bir şeyler söylemek için erken.
http://www.fanatik.com.tr...er_3_Detail_35_336353.htm

bu adamın götünü kim bu kadar kaldırdı çok merak ediyorum. malouda'ya laf edersen çarpılırsın lan. tüm camia bu adam yüzünden ikiye bölündü, sahip çıktık, kendisi için üzüldük ama yaptıklarına bak. siktir git bursaspor'una geri dön.
bir ara türkiye'nin en çok istenilen en kalburüstü futbolcusuydu. sonra ne olduysa kendisini bitirmeye and içti.
Dön yuvana Volkan. Senin kıymetini bizden başka bilen olmaz. Pıtırcık lakabıyla oynayan şampiyon kadro futbolcusu.
Dön yuvana dediğim kişidir. Takıl ailen ile futbolu izle TV den. Ama bursa ya futbolcu olarak gelme.
ara transferde özer hurmacı karşılığında kasımpaşa'ya geçeceği konuşulan oyuncu. kasımpaşa'nın başında şota'nın olması volkan şen açısından büyük şans. eski formunu özledik be volkan.
bundan 50 yıl sonra bile adı duyulduğunda oynadığı futbol ile değil ağlayarak sahayı terk edişi akla gelecek olan futbolcu.
trabzonspora gitmek yerine bir sene daha Bursasporda kalsaydı bundan daha kötü olmazdı.
kesinlikle bursaspor'a dönmesi gereken futbolcu. hatta eskisi kadar iş yapmıyor belki ama sercan'ı da alsak şampiyon olan kadronun yarısı geri döner. ayrıca batalla dönerse bu üçlü iyi işler yapar bursaspor'da.
Bursaspor'dayken pek sempatik bulmadığım ama trabzonda ağlaması vs. sevimli çocuk lan aslında ay yazık be ne çektin be volkan dedirtti.
Bursaspor'a dönüş yapmış futbolcudur. Geçmişte yaptığı hatalardan ders çıkarıp iyi performans göstermesi dileğiyle.
çok isabetli bir karar oldu, takımımız yeniden güçleniyor. şimdi sercan yıldırım'ı da alıp ona da son bir şans vermeliyiz.
herkesin 2. bir şansa ihtiyacı vardır. zaten giderken başka bir camiada başarılı olamayacağını söylemiştik. umarım aynı hatalar tekrarlanmaz. yuvana hoş geldin volkan şen.

not: anderlecht maçında tribünlere yaptığın terbiyesiz hareket unutulmadı hala. önce kendini taraftarına affettir.
bursa şehrine ve takımına hayırlı olsun. en doğrusunu yapmıştır.
Az aklını kullansa bugün çok farklı yerlerde olabilecek oyuncu. Yetenekli.
25 mart 2014 galatasaray bursaspor maçında eski günlerdeki gibi oynayan futbolcu.

sestak az becerikli olsa bugün şu an 4 asistle oynuyor olacaktı.
bencil kendine tanınan şansı tepen bursa nın kıymetini hala bilmeyen egosu tatmin olmamış az bucuk yetenği olan 16 numarayı haketmeyen futbolcu.
az önce iyi bir gol atan futbolcu.