bugün

bursaspor'un gövde gösterisi yapayım, intikam alayım derken kendini rezil edeceği maçtır.
kupaya ulaşmadan önceki 2. adımdır.
galatasaray'ın yine yedek kadroyla çıkacağı maç.
iddaa oynayan fenerli bi arkadaşın '' lan bari bursayı yenin bu akşam, size bastım bu gün ehehe '' diye espiri yaptığı zaman farkına vardığım kupa maçı. amına koyum saat 20.30 da maçımız varmış, bizim hiçbi boktan haberimiz yok. zate kimse girmemiş başlığa. sırıta sırıta gitti piç.

edit: cimbom bursaya yenilirse tavuk başlığına girip 'gıd gıd gıdak' diye entry girmeyen kukla nın cibiliyetini siksinler. döşicez diye mesaj geliyo bursalılardan. sik döşersiniz amk.

ha siktir editi: onu da döşeriz dediler. ben en iyisi eve gidem la. böğün çok takıldık galba sözlükte...
X/1 dedik , hayırlısı.
bursaspor teknik direktörü daum'un dakikalar önce kovulduğu maç.
6 tane yemeyin bari gelen vurdu giden vurdu. Bu sene folloş takım görüntüsü çizen bursasporluyum. Ümidim pek kalmadı bu kadroyla.. inşallah seneye kasıp kavururuz bu ligi !
maçın olduğunu sözlükten öğreniyorum, maç izleme heycanım bile kalmadı takımı bu hallere düşürenler utansın takımda ruh yok çoğu emekli oyuncular gibi oynuyor sıkıcı bir maç daha bizi bekliyor hayırlısı bakalım.
Teklifimin hala geçerli olduğu karşılaşma. Kumandanın yanımda olduğunu belirtirim.

http://www.uludagsozluk.com/e/23224218/
Civellinin sneijderi biçtiği maç.
sestak'ın ibretlik bir gol kaçırdığı maçtır.tepsi altın makas herşey hazır fakat sestak kurdeleyi kesemedi.
kayserispor yenilgisinden sonra galatasaraylı futbolcularının çok istekli başladığını gözlemlediğim maçtır.
sneijder'den hat trick bekliyorum yine ve 10. dakikada ilk golünü attı güveniyorum sana sneijder başkan yüzümü kara çıkarma.
sneijder gol attı ama surat ifadesini baya kötüydü.
kime kızdı acaba.
Bursaspor'un buz gibi gollük atağının kesildiği maç. Böyle hata yapılır mı lan?
Hakem öyle bir avantajı kesti ki kaç para verdiniz lan diyesi geliyor insanın.
burdisso beraberliği sağlayacak gibi.
çok kolay çalım yiyor ve baya hatalı oynuyor.
galatasarayın an itibari ile 1-0 önde götürdüğü maç.
galatasaray'ın halı saha maçı tadında oynadığı karşılaşma. bursaspor'un şu dakikaya kadar gol atamaması mucize.
bursasporlu oyuncular becerikli olabilselerdi şimdi skor 1-4'tü. dakika 30.
kabiliyet düşmanı futbolcularımız sayesinde 1-0 yenik götürdüğümüz maç. gerçi alıştık biz bunlara.
burak'ın götünü yırta yırta penaltı beklediği maç. penaltıyla da alakası yok her zamanki gibi. mancini'nin gülmesi bile yarmıştır. o bile biliyor burak'ın sahtekar olduğunu ahahaha.
http://totemspor.com/habe...erden-garip-sevinc-250314
Hakemin galatasaray'a hediye ettiği maç.
açık bir şekilde şike yapılan maç.

şikeciler sizleri ahaha.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar