bugün

Kaplumbağa hızında internette sörf yapmanızı sağlar.
reklamlarında hızının ballandırılarak anlatıldığı hede.
Internet hızında kesinlikle sınıfta kalan hizmettir. Turkcell'e geçiniz efendim.
(bkz: vodem/@yine aksam oldu)

eğer vodem'le internete bağlanmaktan bahsediliyorsa vodem ayarları sayfasından hızı 3g yaparsanız hiçbir hız sorunu kalmaz. gidip de "3g ve gprs" derseniz tabi ki internetiniz gprs hızına düşecektir.
rezil internete sahip operatör. 5gb anlaşırsınız ama 1mps gibi internet gelir size. Hele ki bilgisayarınız dan internete bağlanmak isterseniz kafayı yedirtir. Oyun filan oynamaya çalışmak insanın sinirlerini bozar, lag yapar.
Oldukça yavaştır, kullanabilmek sabır gerektirir.
şu an bulunduğum yerde, daha önce herhangi bir sorun yaşamadığım halde, bugün beni sinirden gerim gerim germiş internet.

Sabahtan beri hangi siteye tıklarsam tıklayayım Internetin adeta can çekiştiğini görüyorum.

Telefonun herhangi bir virüs kaparak bu sıkıntıyı yaşatması mümkün değil. Zira bir öğe indirmek istediğim zaman, verdiği güvenilmez içerik; kabul ediyor musunuz? uyarısına evet dememe rağmen indirmeyen telefon. Bazı programlarla beraber kaçan çok küçük virüsleri de, uygulama yöneticisinde meydana çıkaran bir telefon.

Kısaca, inşaallah bugün sinir krizi geçirip de, bu güzel telefondan girdiğim son entryler olmaz.
Şu an 2G ile çeken internet. Operatörde mi sorun var yoksa telefonumda mı anlamış değilim.
rezildir. turkcell neden pahalıymış kullandıktan sonra anlar insan.
En b*ktan internet. Ev interneti olarak hizi cok dusuk surekli kesiliyor sayfalar acilmiyor gunlerce kesiliyor neden kesildigine dair bir bilgi alamiyorsunuz, musteri hizmetlerini ariyosun iptal etmek icin ya verdikleri musteri nosu yanlis ya verdikleri faks nosu yanlis on kere faks gonderilmesine ragmen bize ulasmadi gibi bi yanit almaniz da muhtemel. Sunduklari b*ktan interneti iptal etmemek icin aylarca sizi surundurebiliyorlar. En iyisi hic bulaşmayin cakal bunar. Müşteri hizmetlerinde çalışanlar da salak mi salağa mi yatiyorlar emin değilim. Umarim en kisa zamanda iflas edersin vodafone alt yapini yapmadan milleti soymak neymis görürsün.
Onca şikayet okumama rağmen bana kusursuz bir hizmet sunan ev interneti. internete basvurduktan 2 gün sonra internetim geldi. interneti kullanırken hızımın düşük olduğunu bildirdim ev tesisatıyla alakalı olduğunu söylediler. Ev tesisatının kablosunu değiltirdim cat6 kablo ile ve düzelmemişti internetimin hızı arayarak bildirdim ve ertesi güne sorunumu hallettiler. Gayet hızlı ve kesintisiz bir şekilde kullanıyorum tavsiye ederim. Ttnet altyapısını kullanarak daha uygum fiyata hizmet veriyorlar.
Bir turkcell internete kadar mükemmel olamaz, ama gene iyi diyola.
Rezil internet.
Müşteri Hizmetleri dahi birbirinden habersiz. Temsilcisi yok hükmünde. Kim ne yapar, neyle ilgilenir haberleri dahi yok.
Siz internet satıyorsunuz pazarda meyve satar gibi hizmet sunuyorsunuz. Ne vereyim abime.
Ttnet kötüdür diye buna başvurdum, özel şirket nasıl olsa daha iyi hizmet sağlar niyetiyle. Ortada sağlanacak birşey yok.
12 gün maksimum bağlantı süresi derler, 15 . Günde ararsın '' pardon ya biz sizin işlemi unutmuşuz'' gibi cevap alırsınız.
Denemeyin, niyetlenmeyin bile bunu kullanmaya.
Turkcell nasıldır bilmiyorum. Bilen varsa aydınlatsın lütfen
Ayda 2.5mb (ikibuçuk megabit) internete 50 lira vermek isteyenler için ideal internet sağlayıcı. çözemedikleri problemleri ile meşhur firma. 3 aydır kullanıyorum bir sorunu çözemediler. aciz, yoksun, para için ruhunu satacak firma. yalvar yakar dayadılar 16mb diye interneti, sürekli koparak ve kopmadığı zamanlarda 1.5- 3.5 mb arasında değişken hızı ile hayattan soğumamı sağlayan firma. Asla, kati şekilde önermem. Hayatımda gördüğüm en kalitesiz, basiretsiz, kullanıcısnı s.kine takmayan değersiz, şişirilmiş bir balondan başka birşey olmayan uyduruk yan sanayi internet sağlayıcı.
çok memnun olduğum internet sağlayıcısı. 64mb 240gb akk ve tv aylık 91 lira ödüyorum. internetim hiç 64mb olmadı, hep 74 75 lerde geziyor. 5-6 aydır kullanıyorum sadece bir ara pingim yükseldi onuda aradım hallettiler. özetlemek gerekirse, memnunum tavsiye ederim.
türkiye geneli bi arıza varmis sanirim kimsede yok mu yani su an yazarlar beni bilgilendirin lütfen.
Bendeki vodafone net de arızalı. Üstelik öyle donuyor bıktım bu rezillikten.
bende sorunsuz çalışmakta gayet hızlı ve memnunum.
bunların evde internet diye bir olayı var, aman diyeyim uzak durun. ne paranız boşa gitsin ne de sinirleriniz yıpransın.