bugün

son zamanlarda boş sigara paketlerini sağda solda bolca gördüğüm siyah pakete sahip sigara. sanırım kaçak ve ucuz.
kaçak sigaraların en güzeli ve en çok tüketileni. bazen 3 4dükkanda aynı zaman tükendiği oluyor.
an itibariyle 3.5 tl olduğunu öğrendiğim sigaradır. ama bu fırsatçılık dostum!
çekimleri paris ve budapeşte'de gerçekleşmiş olan 1981 yapımı hollywood filmi.
başrolleri sylvester stallone, michael caine, pele paylaşıyor.

nazi'lere tutsak düşmüş müttefik askerlerinden oluşan bir grubun tutuldukları kamptan kaçmak için nazi askerlerinden oluşacak bir takımla maça çıkmaları falan konu alınıyor.

john huston'ın yönettiği film eğlenceli bir amerikan propagandasından öteye geçemiyor.

ülkemizde zafere kaçış adıyla gösterilmiştir.
kaçak sigara. mentollüsü iyidir ancak belli bir süre sonra bayar.
--spoiler--
victory will be ours.
--spoiler--
tadi ekmek gibi icine cek cek gelmiyen sigara.
her ay dört karton alıyorum bu boku, ne adamakıllı kesiyor ne bi tat var ama 3 tl, tekel sigaralarının fiyatları malum.

http://galeri.uludagsozluk.com/r/victory-710008/
3 TL olan kacak sigara.
tat acisindan eh işte.
(bkz: fakir parlamenti)
sigarayı bırakmama neden olan illet.
bir de böyle süper bir futbol film var. nazi almanyası döneminde geçiyor. pele ve stalone aynı filmde lan daha ne olsun. hatta bir sahnede koç oyunculara maçı anlatırken pele eline tebeşiri alıp tahtaya geçiyor ve şöyle diyor; kaleci topu bana versin. ben böyle yapim böyle yapim gol yapim.

yine pele ile igili; hoca oyuncuları seçiyor işte bahçede. çift kale maç yapıyorlar. bir ara top dışarı çıkıyor derken esirlerden biri şık hareketlerle topu sektirmeye başlıyor. pele hemen o şekide takıma giriyor. hatta aha o sahnenin resmini sizin için aradım taradım buldum;

görsel
siyahını karton karton alıp içip meret. ciğerlerimi çürütsede cebime iyi geliyor.
Ing. Zafer. Bi de sigara markasi bu ne amk bi karton aldiydim ben de. Bugun otobustekilere dagitayim da bari olmeden once son bi mutluluk yasatayim masum kurbanlarima. (bkz: cünüp cünüp otobüse binmek)
Fakir ve liseli sigarasıdır.

tadı diğer kaçaklara nazaran daha iyidir.
amerikan winston'unun 5,5tl olduğu günümüzde, iki haftadır 4,5tl'ye satılan saman sigara.
askerde çokça içtiğim sigaradır, malum parasızlık.
izmirde bulunamayan sigara . bulunduğu yerdede 4.5 tl . aq.
Seçimlerden sonra 3 e düşcek düşmezse sikerim belalarını. Şu aralar sıkıştırma söz konusu. Ring bulursanız ring alın derim içimi güzel sigara.
külü asla düşmeyen sigara. pıtpıtlıyon pıtpıtlıyon gitmiyo.
bu saatte entrylerimden kalite beklemeyin. gerçi normalde de beklemeyin. neyse amk.
tam bir rus mafyası ismi.
bir tanıdıgın içtiği sigara. tadının biraz winstona benzediğini söyleyerek içiyor. dumanı puro gibi koktugu için merak uyandırıyor insanda. tiryaki olsam kesin denerdim.*
beşiktaş'ın gittiği her yerde mümkün mertebe yerini alan pankart.
buna sigara diyenin amk. paketi 3 liraya sigara mı olur amk yıl olmuş 2015. bunu içeceğinize gidin yerden izmarit toplayın daha iyi lan.
plastik kokan asla tavsiye etmediğim sigara. fakir öğrenciler talep eder genelde. hatta bazıları daha fakirdir ve bu fakir sigaradan otlanırlar. :(
güncel Önemli Başlıklar