bugün

essy, aglayaivanovna, frapuccino, nadia nadia' mız var bizim. daha sayayım mı? onlarda adriana ve miranda başı çekiyor ama gerisi fıs.
uludağ sözlük kızları güreşte kazanır. evet.
vs korkudan altına yapacak amk bu nasıl versus?
Bıyık farkıyla sözlük kızları alır.
kimin podyum olacağı belli gibi.
victoria secret kızlarını seçersiniz ama cenazenize uludağ sözlük kızları gelir......
Tabiki uludag kizlari. Ah bazen cok guluyorum bu sozlukte sizi sizi sizi...
köprüden geçerken kavşaklara entry girerken yavşaklara dikkat edin hanımlar.
(bkz: güldürdün piç)
Bizim kızlar alır.

Öptüm.
iki grup bağyan arasında yapılan karşılaştırmadır. benim cevabım, doesn't matter.

(bkz: hepsinin adı bir karanlıkta tadı bir).
victoria kızlarının biZe uzak, uludağ sözlük kızlarına da biz uzak olduğumuzdan bambaşka iki ayrı gruptur.
Sözlük kızları sözlük erkeklerince namussuz, patlak damgası yiyen kızlardır.
Victoria secret mankenleriyse sözlük erkeklerince işini yapan, namuslu, seksi kızlardır.
Edit: "bağzı" erkekler. Evet "bağzı".
Yazım yanlışı yoktur.
uludağ sözlük kızlarının donu pazardandır ama gönlümüzdeki yerleri başkadır.
Karşılaştırmanın da bir adabı vardır diye cevaplamak istediğim başlıktır.
barcelona vs nazilli bld. spor.
Uludağ sözlük kızları baya bi öndedir. En azından sözlükten biriyle tanışma sevgili olma hatta uslu çocuk olursan sevişme ihtimalin bile var. Ama vs kızlarını anca rüyanda görüp mastürbasyona meze yaparsın.
bıyık farkıyla uludağ sözlük kızlarının alacağı versustur.
ikisi de memeli ve ikisininde kimseye faydası yoktur.
Güldüren versus. Allah aşkına ne diyonuz kadınların insan olduğuna ben inanmıyorum ki erkek yazarlar inansın. Valla victoria kızları alır. Kıyaslamaya dahi gerek yoktur.

amaa, kendimizi bu kadar gömmüşken bir yerden kurtarmak lazım. Victoria kızları bu kadar trolle başa çıkamazlar, bizim uzmanlık alanımız bu.
victoria kızları hayal olduğuna göre sözlük kızları derim.
kıyasıya kapışacaklarını düşündüğüm kıyaslamadır. *
bir kız olarak diyeceğim şu:
hayaller victoria secret,
hayatlar sözlük kızları!
Sözlük kızlar alır diyorum .
(bkz: resmen yavşadı)
(bkz: önemli olan iç güzellik)
bir tarafa miranda'yı koy öbür tarafa sözlüğün bütün kızlarını her türlü miranda ağır basar. Bakın sadece miranda diyorum diğerlerini hesaba bile katmayalım.