bugün

entry'ler (85)

doktorlar

her ramazan tekrarlanmaktan bıkmayan ama kutsi için izlenebilecek, sahuru beklerken oyalayan hoş dizi.

susmak

insanın içiyle konuşmasıymış meğer.

en sevilen anlar

girilen entry'nin iyi oy alması en sevilen anlardan biridir mesela.*

her gün eski sevgilinin facebook profiline bakmak

madem bakıcan ne diye ayrıldın diyesim gelir.

hastası olunan sözler

beni öldürmeyen şey güçlendirir. (nietzsche)
hayat felsefesi budur ya.

adını bile bilmediğin bir kişiye aşık olmak

yeni bir okula başladığınızda gözünüze çarpan ilk insan olabilir mesela, veya tatilde, otobüste, karşı kaldırımda..heryerde karşınız çıkabilir.
ama aşk denir mi bilinmez, sadece hoşlantıdır/beğenidir.

sevgiliyi bisikletle gezdirmek

hele ki adalardaysan süper birşeydir heralde.

ben bu yazıyı eski sevgilime yazdım

bırak artık peşimi Allahın cezası bi kurtulamadım senden, nefret ediyorum işte anlamıyor musun çocugum, adından bile nefret eder oldum acınası insan. hala mesaj atıyosun bir de utanmadan, tee allahım..yürü git ya küfür ettirtme adama.

bugün

dün dündür bugun bugundür, dolu dolu yaşarım gümbür gümbür.
bugunü yaşamalı insan, dünü değil..

kıskanmak

küçüklükten kardeş kıskançlığı ile başlar, okulda arkadaşlık kıskançlığından sevgili kıskançlığına kadar uzar. seven adam kıskanır dozajını bildikten sonra sıkıntı olmaz mutlu da eder.

yazlık evi olmayan insan

aslında şanslıdır.kim uğraşıcak şimdi gelip giden misafirlerle, yazlık sahibi misin hizmetçi mi? hiç olmasın daha iyi her sene başka başka yerler görürsün en azından.

eski sevgilinin ölmesi

kaan tangöze'nin geçmişte yaşamış olduğu durumdur. ne acıdır kim bilir.

türban erotik bir simgedir

kapalı bi arkadaşın bizzat kendi konuşmasıdır: erkekler kapalı kadınların içlerinde ne cevherler olduğunu daha çok merak edermiş, onlara açıklardan daha çok şehvetle bakarlarmış.
evet öyle; maalesef erotik bir simge haline gelmiştir.

uludağ sözlük beşinci yıl zirvesi anket cevapları

(bkz: duman) (bkz: şebnem ferah)veya (bkz: cem adrian) falan olabilir.

hoşlanılan kızın mesajlara geç cevap vermesi

kesinlikle strateji, kendimden bilirim ah kız milleti...
ee geç yazıcaksın ki merak etsin, ama gerçekten geç yazması gereken durum olduğunda da kusura bakmayın biyerleriniz kalkmasın moda girmeyin hemen seviyor diye.

özlüyorum sözlük

dedemi, daha sorun nedir bilmeyen çocukluğumu, eski neşemi, bir de... özlüyorum işte herkesin birşeyleri özlediği gibi.
elinin altında olan şeyleri özlemek neyse de kaybettiğin şeyleri özlemek ve onlara tekrar ulaşamayacağını bilmek çok koyuyor be.

her türbanlı bayanın altında son model cip olması

akp kadın kollarında çalışanlardır kendileri, gayet doğru bir önermedir.

yerden göğe

kafam şişti yahu bu nasıl bir programdır herkes bıdı bıdı ortaya konuşup duruyor. hele o dış ses çok saçma, araya girip duruyor.

anthropomorphic

muhtemelen inci sözlükten kovulup uludağ sözlüğe sığınan genelde siyaset ve +18 şeyler yazmayı fazlasıyla seven yazar.

hayat dediğin

nedir ki? kankası olan zamanla insanı yıpratmaktan başka bişeye yaramaz, arada güldürür o kadar.