bugün

italyanca intikam.
(bkz: v for vendetta)
ingilizce kan davası
enstrümantal bir fantomas parçasıdır..
1980 lerin sonunda kurulmuş bir thrash metal grubudur. "Go and live" isimli harika bir albümleri vardır.
kan davası anlamına da gelir.

edit: ben bu entry i yazdığım da kerrat ın entrysi buralarda diildi yav ne ara geldi bilemedim.
1990 tarihli commodore 64 için system 3 tarafından yapılmış izometrik action adventure oyun.
(bkz: david vendetta)
simpsons'ta bu sezon gösterilen bir bölümün adı.
2000'lerde yükselen thrash ateşine kayıtsız kalamayıp yeniden birleşen ve hate albümüyle nefretini kusan alman thrash metal grubu. diskografisi şu şekilde;

1987 - (bkz: go and live stay in die)
1988 - (bkz: brain damage)
2007 - (bkz: hate)
Slipknot'ın All Hope Is Gone albümünün altıncı parçasıdır. Gazdır, serttir. Vokal olsun, gitar olsun, davul ve efekt olsun, Serttir.
besinci nesil yazarmis, online listesinde gozume carpti. pek bi taze. hosgelmis.
call of duty world at war'da en keyifli ve heyecanlı bölümün adı.
sanal ortamda tanısılmıs en delikanlı,en bi dost canlısı insandır kendisi,saglam fenerlidir abidir, arkadaştır*.
Kendisinin Econ 102 * dersi alan bir birinci sınıf öğrencisi olduğu tahmin edilesi.

g.tten sıkış editi: daha da tahmin yok!
bir dünya klasiği galatasaray fenerbahçe maçından sonra tiryaki hasan paşayı fellik fellik arayıp sigara krizine son verme çalışmalarının karşılığını yine tiryaki bir taraftardan iki dal sigara alarak gerçekleştiren şampiyonluk turunu sigara turuyla pekiştiren takdir edilesi fanatik tiryaki zincirinden azimli bir dost.
geleceği gören kahin ve obur yazardır, zira ben caylakken yazar olacağımı kestirip başlığımı dürmüştür. kelle-paça ikilisinden sonra 1 ekmek arası tantuniyi zorlanmadan götüren daha sonra koskoca metropolde dondurma ve tatlı arayabilecek potansiyele sahip, yediklerini inkar etmeden seri ayar verebilen kardeşcandır.
sabah sabah yaptığı tespitle gülmekten öldürmüş yazar. yapmayın böyle şeyler sabahın köründe. zaten uyuyamıyorum. *
(bkz: #5906966)
"giden gitmiştir, gittiği gün bitmiştir" tadında rahat insan. olayların nedenini bilmese de , neden diye sormazmış. irademi seveyim insanı. *
(bkz: #5929306) ile kırmış geçirmiştir. sonunda da reklam yapmayı unutmamış.
(bkz: (#5929306)) nolu entrysiyle gece gece koparmıştır.

olaylar ancak bu kadar güzel anlatılabilirdi.*
ciddi yazar . hiç şakası olmaz . dediyse yapar *
batak oynarken kendinden geçen yazar. *
Bushido ve ekrem bora nin mükemmel bir video klip cekttigi rapin adi ayni zamanda.
yazdıklarıyla insanı, anlattığı olayların içine sürükleyen, başarılı yazar.