bugün

cenab-ı rabb'ül alemin(c.c)'nin inayeti, şeytan(o.ç)'un ihaneti ile boyu 1.90 olan, sinirlenince 2 metreye yükselen en büyük yıkım, vahşet, facia. obsesif kompülsif bozukluk sebebi şükelo pipıl.
allahına kurban yazarı. o yokken sözlük o kadar soluk ki.

(bkz: özlüyoruz reyiz)
(bkz: #5948773) hem esprili hem candan yazan yazarımızmış. kendisi ile tanışamamış olsak da yazdıklarını arkası yarın gibi bitirmeden okumaya çalışıyoruz. biterse devamı yok çünkü.
Sözlükteki en kaliteli yazarlardan biriymiş kendisi. Yazdıklarını okuyunca "keşke şu sözlükle daha erken tanışsaydım" dedim. Umarım eğleniyordur ve iyidir.
(bkz: neredesin ay yüzlüm)
ne kadar güzel bir insandı. şimdi de münevver karabulut için yazdığı entry'yi gördüm de..

baba, büyüksün.
sen de gitmemiş olsaydın şaşardım yazarı. bir daha tatile çıktığımda ben gelmeden gitmeyin demek farz oldu artık.
(bkz: oralet)

bir üstteki entry refere alınmamıştır.
sözlüğün eski güzel yazarlarından. o değil ben bile bu adamın son demlerine yetiştim. lan bir bakıyorum, tüm onuncu, on birinci nesiller 40 yıllık dostuymuş gibi özelliklerinden bahsediyor ahaha. *
Sözlükte en çok sevdiğim yazar idi kendisi. zamanında çok muhabbet ettim. gece msn'de. MSN tabi yarram sene 2008 falan msn vardı o zamanlar. hiç kamera açıp bana memesini göstermedi ama olsun. Ben döndüm sözlüğe keşke o da dönse tekrar muhabbetin dibine vursak. geçmiş 6-7 yıl naptın lan yarram dese o arada. gel lan zalım.
hala favorilerimde duran yazılarını açıp okuduğum yazar.

5 yıl önce gitti, gelmedi gayri, acıları, özlemleri, aşkları olan aslında hepimiz gibi ama bunu afilli anlatan bir adamdı.
Daha çok yazsaydı keşke, ya da şimdinin twitter fenomenlerinden daha güzel kitaplar yazıp anlatsaydı bize bizim dertlerimizi kendi diliyle.
Bir kaç yazısını okudum. 10 numara yazar.
Yaran yazar.
9 yıllık uludağ sözlük tarihinin efsane yazarıdır. sözlük yazarlığından ötedir bu adamın buradaki yaptığı.

uludağ sözlük ün en iyi yazarı başlığına kankilerini ve kendilerini yazanları hepsini bir tencerede haşlar bu adam. bildiğiniz sözlük efsanesi.

allahın ergenleri kendilerini en iyi yazar yapmış. allah çarpar la.

dağılın şimdi hadi.
sık kullanılanlarımdadır kendisi. arada açar okurum. keyiflenirim. adamsın.
çok kızıyorum bu herife.

zamanında msn'de muhabbet etmişliğim çok geyik yapmışlığım var.

niye kızıyorum kısmına gelince bırakıp gitti, meydan maymunlara 2 satır yazamaz adamlara kaldı.

bir de iletişimim koptu keşke yine olsa da iletişsek.
tesadüfen keşfedip entrylerini okuduğum yazar*. uzun yazmasına rağmen oldukça keyifle okudum, tavsiye ederim.
sözlüğümüze emeği geçenlerdendir.
heey gidi enis abi...

ne kadar şanslıyım senle hasbelkader tanışıp iki laf ettiğime, entrylerini okuduğuma; sana en baştan en sona denk gelebildiğime.

uludağ'da bilen bilir seni bizim gibi de ekşi de herkesler biliyorlarmış herhalde.

her gittiğin yerin özleneni olan bir efsane olmak nasıl tam kestiremiyorum ama inşallah güldürmüştür hayat seni, senin bizi güldürdüğün gibi.

böyle büyürdü her düş dedin, biz de bir düştük; haklıymış lan dedik... büyüdük.

arada dolanırsın buralarda. görürsen kendine çok iyi bak.
ekşi'de keleveleliis nickiyle yazmış eski uludağ sözlük yazarı.

kendisine ekşide ulaşmayı çok denesem de mesajlarıma cevap atmamış haindir ayrıca.
sözlük alemlerinin (uludağ ve ekşi) gördüğü en büyük yazar.
yazılarını açar okurum bazen, hep de açık oylarım. muhtemelen hiç görmeyecek ama içimden geliyor. kendimce alkışlıyorum bu adamı. neyse eyvallah üstad; bakınızlar verip yazan bizlere rağmen bu sözlük senin gibilerin katkılarıyla güzel.
Nickini görünce bi heyecan kapladı aliminyum...

Ululardan ulu bir yazar(dı).

Kuki ipnesini yazar olarak sevmemin tek sebebi de, (haşa kıyaslanmaz ama) tarzının benzer olmasıdır.
Götün kalkmasın lan hemen, benzer dedik. Yürü git çükünle oyna sen kuki.
yazarın dibi.
Efsane yazardır. Net.