bugün

Sözlük'te yok!

Ama aşağıdakiler belki işinize yarar.
(bkz: yok öyle birsey)
(bkz: karga)
geçen türkçe ingilizce sözlüğümün üzerine en iyi sözlük yazdım haliyle bendeen iyi sözlük yazarı oldum. Maharet değil herkes olabilir...
kaliteli, bilgili, kitap okuyan, sözlüğü bi yere getirmeye çalışan, sözlüğü kendi menfaati için kullanmayan yazar en iyi yazardir.
(bkz: bir anket gordum sanki)
(bkz: kaşgarlı mahmut)
bir haftada en az 100 tane bilgi amaçlı entry yazan yazardır.
üzerine "allahım olmaz ya belki biri adımı yazmıştır" duygusuyla tıklanan başlık*
(bkz: sally)
buraya kendi ismini vermeyerek sözlük yazarlarının mütevazi olduklarını ispatlayan yazarlardır.*
tabikiiiii;

(bkz: redwinemania)***

aaa o da beni yazmış!! hay allah!*
başlığa bakalırsa uludağ sözlükle alakalı bir bilgi olmadığı için benim diyebileceğim başlık.belki uludağ da olmasa da bazı sözlüklerin en iyi yazarıyım.her sözlükte en az 1 tane olacağı için sonu gelmeyecek başlık..
en iyi sözlük yazarı henüz anket başlığı açmamış olandır.
herkes ayrı ayrı iyidir. böyle bir şey olamaz çünkü herkesin yazısı çok değerlidir. yazılan yazılar arasında en iyi yazarı seçmek imkansızdır. bilgi veren her yazı gereğini yapmıştır ve en iyi yazıdır zaten. onun için en iyi sözlük yazarı daima doğru düşündüğünü yazan, etkilenmeyen, korkmayan yazardır. bir de tabii "lan lavuk" gibi sözleri kullanmayan yazardır.
(bkz: Longman)
en iyi sözlük yazarı aklı basında entryler giren zirvelere katılan bir de katıldıgı zirvelerde kahve içen arkadaslarına fal bakan yazardır.
(bkz: korler sagirlar birbirini agirlar)
kargadır. O elifff sayfasına yazarak ayrıca bir rekor kıracaktır.
(bkz: en kötü sözlük yazarı)
(bkz: sözlüğün en kötü yazarı)
(bkz: yazarın en kötü sözlüğü)
ağaca çıkmayandır *
(bkz: ankete gel), (bkz: 3 anket yap bir tanesi bedava)
(bkz: annenimi daha çok seviyosun babanımı)
zallın yaptığı tespitlerce 86-87li doğumlu olan yazarlardır.
en iyi yazar yoktur; sözlüğü daha iyi ortam haline getiren yazar-lar vardır. bütün olarak yazar. grupça yazar-lar.
populerlik yolunda parande atan yazardir.