bugün

Şu haramzadegilleri savunacak kadar acı ve cahil olduğunuzu bilmiyordum. Tipine bir bak sen insan mısın diye sor... Memleketine bak sen adam mısın diye sor.
Dedeye ilerde genelev var demişler. Varank vurank demiş...
sen Küfür edersen karşıdaki de sana fazlasını iade eder bu kadar basit.

onun kim olduğu veya senin kim olduğun önemli değil.

Adam sözlüğe girip yazdığın satırları okursa...
Neyse.
bazı düşüncelerinden hazzetmesem de sözlükte iyi vakit geçirmesini dilediğim yazar. saygılarımı sunarım.
O kim ki ana avrat düz gidecekmiş onun ne haddine bu nasıl bir köpekliktir insan mıdır o gürcü dönmesi bu topraklara ait bile değil namus şeref haysiyet Onur ahlak o ne bilirmiş yedi yetim in hakkını yemeye alışmışlar doymuşlar doymuşlar

Kendilerini çok zeki zannettikleri için karşıdakini a**** yerine koyup kendisi söylediklerine kendileri inanmaktadırlar.
Gayet sade, güzel bayram kahvaltısı afiyet olsun. Sizin de Bayramınız mübarek olsun varank reis.

Yukarıda birisi niye hakaret etmiş adama, bu mübarek bayram günü. Sonra ana avrat dümdüz gidince adama küfürbaz filan diyorsunuz.
Dedeye haksızlık etmeyin! Yediği içtiği helal haram bilmiyoruz. Esasen Tayyipist olmasa fena dede değil aslında; ama işte... Günahları kendini ilgilendirir; fakat siyasi görüşünü desteklemiyorum ve bu görüş 22 yıldır içimizden geçiyor. Allah hidayet versin! Doğruyu konuşsun, canımı yesin! islamın ilk şartı doğruyu konuşmaktır. Müslüman asla, asla, asla yalan söylemez!
Yedi yetimin hakkini bu şerefsizler yiyor. Bir de bayram sofrasi diyor.cehennemin dibine direksiniz gürcü donmeleri sizi.
Sözlükteki tüm müslüman yazarların ramazan bayramını kutlar,milletimiz,memleketimiz ve islam alemi için hayırlara vesile olmasını dilerim.
görsel
Köydeki geleneksel bayram kahvaltısında olan yuzır.
görsel
pek sevmesem ve düşüncelerine katılmasam da sözlükte iyi vakit geçirmesini temenni ettiğim yazar. saygılarımı sunarım.
Çocukların yüzünün sosyal medyada paylaşılmaması gerektiğini düşünüyorum hele de yapay zeka böyle almış başını gidiyorken.

Tabi torunuyla oynasın dediğim dede.
dayım hayırlı bayramların olsun şimdiden.
Allah herkese torun görmeyi nasip etsin.
görsel
Torunuyla oynayan dede.
küfür etmeden yaşayamayan bir yaşam formu

yoksa gene çaylak mı olmuş ?

amanın da ne kadar da inanılamayacak bir durum bu.
Dayı bu sefer hakikaten ağır küfür etmiş. Her ne kadar ağır tahrik varsada yinede ağır olmuş.elden geçirmedik kimseyi bırakmamış. Bu sefer 1 aydan önce dönemez.
işin ilginç tarafı küfürü yiyen güle oynaya yazarlığa devam ediyor. Şaka gibi.
Bu yazara küfürlü mesaj gönderen üye gelmiş burada dalga geçiyor.

ilk Küfür eden çaylak edilmedi, kufure karşılık veren dede çaylak.

Adam da gelmiş dalga geçiyor.

Modlar daletli davransın!
olm adamı iyice köyün delisi gibi ettiniz. taciz edip edip kızdırıyosunuz sonra da dalga geçiyorsunuz amk.

neyse;

ışıklar içinde uyusun. eminim bir yerlerden bizi izleyip dul akrabalarınızı sikeyim diyordur.
Hakikaten çaylak olmuş. Çaylak olmuş bir dededir.